''Access Bars'' nedir, nasıl uygulanır?

Dünyada ve Türkiye'de uygulaması her geçen gün daha geniş kitlelerce ilgi gören Access Bars seti yaşam danışmanı Arzu Satıcı ile Tekirdağ'da da uygulanır hale geldi.

 ''Access Bars'' nedir, nasıl uygulanır?

Günlük yaşamın içinde yoğrulan, düşünsel ve bedensel biçimde yorulan insan bunu adlandırırken stres başlığı altında ifade ediyor.

Yaşam koçluğu, yaşam danışmanlığı gibi isimler altında ortaya çıkan bir çok alanda insanların üzerindeki var olan ''stres'' yükünü azaltmak veya kontrol altına alabilmek amacıyla sunulan değişik öğretiler ve metodik seanslar her geçen gün karşılaşılan olgular olarak ortaya çıkmakta.

Dünyada son yılların en önemli ve ilgi çeken sistematik seti haline gelen Access Bars bunlardan en önde geleni.

Access Bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışması  (sifa,cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalar ) Access consciousness, Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr.Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistem. olarak açıklanıyor.

Dünyada ve Türkiye'de uygulanan Access Bars seti kısa bir süre önce seanslar içeriğinde Tekirdağ'da bu alanda gerekli tüm akademik ve seminerleri tamamlamış olan yaşam danışmanı Arzu Satıcı tarafından uygulanmakta.

Yaşam danışmanı Arzu Satıcı, Access Bars seti uygulaması ve seanslarıyla ilgili olarak, bu setin uygulamasındaki yapıyı, insanlara sağladıkları noktasında yaptığı değerlendirmede kısaca şu noktaların altını çizdi.

''Bars,yargılardan uzak,olumlu veya olumsuz bizi kilitleyen , daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan çok hatta en etkili bir araçtır. 

Yaşamımızın her anında kendimizi veya başka birini yargılamadan var olma yeteneğimiz olan bilince taşınmamıza yardımcı olur.

En sınırlı ve özet haliyle tarif etmek gerekirse, gerçekleşmesinin mümkün olmadığına karar verdiğimiz her şey olmak için Access bars bize kapıları açmayı gösterir dersek abartmış olmayız.

Özellikle üzerinde durabileceğimiz ve genel bir tanımla ele alacağımız hali için, toplumdaki karşılaştığımız temel sıkıntılar başlığında şu tanımlamayı yapmak çok aydınlatıcı olacaktır. Bu uygulama seti ve seanslar hamilelerde çok etkili bir araçtır. Kolay, rahat ve sakin dogum saglar.
Diğer taraftan ise özellikle dikkat eksikliği ve hiper aktivite bozukluğu olanlarda hayatı kolaylaştırıcı etkisi vardır.

Benim bu alana ilgimi sağlayan faktör ise, yakın çevremde hatta kendimde de var olduğunu gördüğüm bazı ayrıntılar oldu. Öğrencilik yıllarımdaki dikkat eksikliği gibi çevremdeki ailelerde çocukların üzerindeki hiperaktivite ve yine öğrenme ve dikkat eksiklikleri benim yolumu Access ile kesiştirdi diye bilirim.

Dünyada ve ülkemizde uygulanan bu seti gerekli eğitimlerin ardından Tekirdağ'da yaygın biçimde ilgi gören bir halde danışanlarımla birlikte ve gözle görülür olumlu karşılıklar alarak  uyguluyoruz.'' diyerek  açıklamasını sürdüren yaşam danışmanı Arzu Satıcı, bu alanda sürdürdükleri gelişim projelerinden de söz ederek;

''Daha kapsamlı ve daha geniş kitlelere erişerek Access Bars'tan çok sayıda kişiyi faydalandırmak adına sosyal medya ve kişisel seyanslarımızı arttırmak için geliştirmeye başladığımız çalışmalarımızın olduğunu belirtmek isterim.'' dedi. 

 

 

 

 

arzu satıcı yaşam danışmanı yaşam koçu
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor