AK Parti Süleymanpaşa'da Hüseyin Uzunlar ve Yönetimi ile yola devam dedi.

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Kongresi partililerin yoğun katılımı ile gerçekleşirken AK Parti Genel Merkezi kongreye Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve T.B.M.M Anayasa Komisyonu Başkanı İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ile destek verdi.

AK Parti Süleymanpaşa'da Hüseyin Uzunlar ve Yönetimi ile yola devam dedi.

AK Parti Tekirdağ'da ilçe kongrelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Süleymanpaşa 2. Olağan Kongresi bu gün partililerin yoğun katılımlarıyla gerçekleşirken kongreye  Hüseyin Uzunlar başkanlığında hazırlanan tek aday ve tek liste ile gidildi.

Hüseyin Uzunlar AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı görevine partililerin tek adayı olarak devam edecek.

Partililer arasındaki sohbetlerde, AK Parti Genel Merkezinin, Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Kongresine bakan düzeyinde temsilci ile katkı sunması günün en dikkat çekici ayrıntısı olurken bu ismin, Ekonomi Bakanı Nihat Zetbekçi olması ise AK Partinin Tekirdağ'da ekonomiyi yakından ilgilendiren konularda yoğunlaşacağı ve yatırımların önümüzdeki günlerde daha yoğun ele alınacağı yönünde yorumlandı.

AK Parti Süleymanpaşa 2. Olağan Kongresinde Ekonomi Bkanı Nihat Zeybekçi, T.B.M.M Anayasa Komisyonu Başkanı İstanbul Milletvekil Mustafa Şentop, Tekirdağ Milletvekilleri  Ayşe Doğan, Mustafa Yel ve Metin Akgün de katılımlarıyla kongreye desrek veren isimler arasındaydı.

Kongrenin yapııdığı salonu dolduran AK Parti Tekirdağ İl teşkilatı diğer ilçelerin katılımları sayesinde Süleymanpaşa 2. Olağan Kongresini şölene dönüştürdü.

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel diğer ilçe kongrelerinde olduğu gibi ev sahipliği görevini başarıyla yerine getirirken Ekonomi Bakanı Zeybekçi'yi hava alanında karşılamak üzere kongre merkezinden ayrılmasına rağmen geride kalan il yöneticilerinin gelen misafirleri ve partilileri karşılamada İl Başkanı Cüneyt Yüksel'in hassasiyetini hissettirmede son derece başarıı oldukları gözlendi.

 

 

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı