AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Mestan Özcan...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak Mestan Özcan ismini açıkladı.

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Mestan Özcan...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezinde yapılan AK Parti'nin 40 ilin ve Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının isimlerinin açıklandığı toplantıdaki  konuşmasına, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Cumhurittifakına verdiği desteğe teşekür ederek başladı.

Cumhur ittifakının karşısındaki ittifak arayışlarını eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü ile Kndil'den aldıkları destekle bir araya geldiklerinin altını çizdi.

Partisinin kadın kolları ve gençlik kollarına da seslenen Erdoğan; '' Biz ülkenin ve milletin geleceği için yaptığımız ittifakı geleceğe de miras olarak bırakacağız. Sayın Bahçeliye ittifaka verdiği desteğinden dolayışükranlarımı bir kere daha ifade ediyorum.'' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 40 ilin ve Büyükşehirin aralarında bulunduğu Belediye Başkan Adayları arasında AK Parti'nin Tekirdağ'da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Mestan Özcan ismini açıklayarak kamuoyundaki meraka son noktayı koymuş oldu.

AK Parti,İlçe Belediye Başkan Adaylarını 29 Aralık 2018'de açıklayacak.

Mestan Özcan Kimdir?

1973 yılında Tekirdağ'da doğan Mestan Özcan, ziraat mühendisi ve işletmecidir. Trakya Üniversite'nden mezun olan Özcan, 'Özcanlar Ltd. Şti. Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Çeşitli sivil toplum örgütlerinde de yönetici olarak görev alan Mestan Özcan aynı zamanda Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası'nda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı da yaptı. 

24 Haziran genel seçimlerinde Tekirdağ  AK Parti Milletvekili adayı da olan Mestan Özcan halen AK Parti Tekirdağ İl başkan yardımcısı olarak siyasi hayatını devam ettiriyordu.

Evli olan Mestan Özcan orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

 

 

MESTAN ÖZCAN AK PARTİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR ADAYI AK PARTİ
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI