AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel'in ilçelerde esnaf ve vatandaş ziyaretleri bugünde devam etti.

AK Parti Tekirdağ il Başkanı Cüneyt Yüksel, ''Süleymanpaşa ve diğer ilçelerde yaşayan vatandaşlarımızın yerel yönetimlerdeki CHP iş bilmezliğinden dolayı yakınmaları, şikayet boyutlarını aşarak, yaka silkme aşamasına erişti.''

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel'in ilçelerde esnaf ve vatandaş ziyaretleri bugünde devam etti.

AK Parti Tekirdağ İl başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa'da çarşı esnafı ve sokakta karşılaştığı hemşehrileri ile bir araya geldi.

Haftanın belirli günlerinde programını ilçelerde vatandaş ve esnaf ziyaretlerine göre organize eden Cüneyt Yüksel, ziyaret ettiği esnaflar ve çarşıda alş veriş esnasına karşıaştığı vatandaşlarla ülke gündemindeki konular üzerine sohbet ederken vatandaşların  yerel hatta kendi mahallelerine ait dileklerini, isteklerini dinliyor.

Süleymanpaşa'da bu gün esnaf ve hemşehrileri ile buluşan AK Parti Tekirdağ il Başkanı Cüneyt Yüksel yaptığı kısa değerlendirmede; Süleymanpaşa esnafının ve halkının yakınmalarının diğer ilçelerdeki yaşayan hemşehrilerimizden farklı olmadığını bir kez daha gördük. Özellikle yerel yönetimlerin iş bilmezliklerinden kaynaklanan sorunları dile getiren vatandaşlarımıza tek tavsiyemiz, 31 Mart tarihine kadar sabır göstermeleri  yönünde oldu.'' dedi.

Cüneyt Yüksel, açıklamasının sonunda ise; '' Ülkemize yönelik emperyalist dünyanın ekonomiyi silah olarak kullandığından ve bunu içimizdeki suç ortakları ile birlikte yürüttüklerine yönelik vatandaşlarımızın duyarlılık göstermeleri bizi ayrıca memnun ediyor. Milletçe bu savaşı kazanacağımıza olan inancımızı perçinleyen bilinçli vatandaşlarımızı görmek bizim dış ve iç mihraklara karşı mücadele azmimize en büyük katkıyı sağlayan faktör oluyor.'' dedi.

cüneyt yüksel ak parti
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI