ALBAYRAK SAADET PARTİSİNDE

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak , Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanlığına iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

ALBAYRAK SAADET PARTİSİNDE
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak , Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanlığına iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.
 
Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanı Feti Pehlivan’ın karşıladığı  Başkan Albayrak;  Burada bulunmaktan mutluluk duyduk. Başkanlığımıza yaptığınız ziyaret dolayısıyla bugün sizleri ziyaret etmek istedim. Sözlerime başlarken merhum Mili Görüş lideri Prof.Dr.Necmeddin Erbakan Hocamızı rahmetle yad etmek isterim.  Tekirdağımız yeni Büyükşehir oldu. Bendeniz de kurucu başkanım. O bakımdan ilk 2 yılımız kuruluş ve kadro çalışmalarıyla , ikinci 2 yılımız alt yapı çalışmalarıyla geçti. Artık şimdi hizmetlerimiz halkımızın göreceği seviyeye ulaşmış durumdadır. Biz her zaman görüş dilek ve temennilerinize açığız. Netice itibariyle beni her ne kadar Cumhuriyet Halk partisi seçmeni seçse de , seçildikten sonra artık ben 1 milyon  Tekirdağlının başkanıyım ve her vatandaşa hizmetle mükellefim. Misafirperverliğiniz için teşekkür ederim. Dedi.
 
Ziyaret için teşekkür eden SP Tekirdağ il Başkanı Feti Pehlivan; sizi ağırlamaktan memnun olduk. Biz idarecilerimize ancak dua ederiz. Yol gösteririz. Yapılması gereken  varsa bunu bir raporla takdim ederiz. Sorunları tesbit ve çözümleri noktasında çalışır ve takdim ederiz. Yani çözümü kendimize saklamayız. Netice itibariyle biz burada Tekirdağımızda yaşıyoruz. İlimiz sanayi, tarım , lojistik ve turizm açısından gözde bir kenttir. Her geçen gün de göç almaya devam etmektedir. Gelişen ve nüfusu artan bir kent. O bakımdan yatırımlarımız kısa vadeli değil uzun vadeli çalışmalar olmalı. Allah rahmet eylesin Erbakan Hocamız anlı çözümler değil köklü değişiklikler öngörmüştür. 11 aylık iktidarında işçi,çiftçi,memur, sanayici, üretici, emekli, toplumun her kesimi nefes aldı. Hortumlar kesildi. Denk bütçe yapıldı. Faiz lobisinin eli kırıldı. Söyledikleri ve yaptıkları şimdi daha iyi anlaşılmaktadır. Bizler , Merhum Liderimiz 54. hükümetin Başbakanı Prof.Dr.Necmeddin Erbakan Hocamızın isminin uygun bir cadde, park, kültür merkezinde yadedilmesini talebediyoruz. Ziayaretiniz için tekrar teşekkür ederiz.sağolun  varolun . dedi.
Kadir Albayrak Saadet Partisi Tekirdağ
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı