Albayrak ve Yüksel Arasındaki Polemik Büyüyor...

Ak Parti il Başkanı Cüneyt Yüksel, Albayrak ile aramızdaki telefon diyaloğu Albayrak tarafından doğru biçimde aktarılmadı ve bu Albayrak'ın siyasi ''hinliğidir'' yönündeki açıklamasına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak'tan cevap gecikmedi.

Albayrak ve Yüksel Arasındaki Polemik Büyüyor...

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel arasında gelişen telefon diyaloğu siyasi polemiğe neden olurken tarafların açıklamaları biri biri ardına geldi.

Aralarındaki konuşmanın farklı biçimde yansıtıldığını söyleyen Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel 10 kasım programı dolayısıyla bulunduğu Selanikten tekirdagnethaber.com'a yaptığı açıklamda konu hakkında şunları söyledi.

Yüksel, ''HİN SİYASETÇİ TAKTİĞİ''

''Sorumluluklarının farkında olmayanların yani Yerel Yönetimlerin duyarsız kalmalarının, sözlerini tutmamalarının cezasını halkımızın çekmesine göz yummadık yummayacağız.

Vatandaşlarımızın mağduriyetine son vermek adına vekillerimizin uğraşları sayesinde gelen ödenek ile ilimizde yaklaşık 25 km yol yapıyoruz. O yollardan biride Kumbağ-Naip arasındaki yoldur. Yaklaşık 3 yıldır vatandaşımız o yolun Büyük Şehir tarafından yapılmasını bekliyordu. Bu yol o bölgedeki birçok mahallemizin şehir ile irtibatını sağlamaktadır.

Büyük Şehir Yapmadığı için Tekirdağ Valiliği tarafından yapılan bu yol ile ilgili Sn.Kadir Albayrak la görüştük doğrudur. Kendisine lütfen gelin ve sizin yapmanız gereken yolu görün dedik. Kadir Albayrak aramızdaki bu diyaloğu farklı cümlelerle aksettirerek, HİN SİYASETÇİ taktiği ile Eşkinat ve Genel Başkan Yardımcısının densizliklerinin üzerini örtmeye ve iş bilmezliklerinden dolayı aldıkları tepkilerin gündemini değiştirmeye yönelik gayret içine girmiştir.

Halkımız ve kamu oyu bu beyhude, sıradan atraksiyonlara prim vermiyor. Bunu bir türlü öğrenemediler. Ayrıca birileri bu HİN SİYASİ hamleyi işlerine geldiği gibi işlemeye çalışıyor. Keşke bizi eleştirdikleri kadar, özelde kendi aralarında dertlendikleri yerel yönetimleride eleştirebilselerdi.'

Albayrak; ''Muhatabı CHP İl Başkanıdır''

Cüneyt Yüksel'in bu açıklamasının ardından konuyu Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a sorduğumuzda ise Albayrak; ''Cüneyt Yüksel benim siyasi muhatabım değildir. CHP il başkanının muhattabıdır.

Kendisi ne zaman seçilmiş il başkanı olarak karşıma gelir kendisini o zaman muhattap alırım. Ayrıca kendi parti içi konuları beni ilgilendirmediği gibi konu hakkındaki tüm çarpıtmaları da kınıyorum ve bu konuda fazla bir şey söylemek istemiyorum. Israrla  ve defalarca belirttiğim gibi, Cüneyt Yüksel'in muhattabı CHP İl Başkanıdır. '' dedi.

kadir albayrak cüneyt yüksel
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FSRU projesi toplantısında gergin anlar
FSRU projesi toplantısında gergin anlar
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şemtop'un erken seçim açıklaması
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şemtop'un erken seçim açıklaması