ATATÜRK'ün Manevi Huzurunda Gözler CHP li Tekirdağ Milletvekillerini Aradı...

CHP'li Milletvekilleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Atatürk anıtına çelenk koyma törenlerine toplu halde katılmazlarken, AK Partili Milletvekilleri Yel, Akgün ve Doğan'ın Atatürk Anıtına çelenk koyma töreninde bir arada ve genel başkan yardımcısı düzeyinde genel merkezin temsil edildiği Tekirdağ'daki törende yer almaları vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

ATATÜRK'ün Manevi Huzurunda Gözler CHP li Tekirdağ Milletvekillerini Aradı...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programlarında CHP li bölge Milletvekilleri'nin bulunmamaları kamuoyunun dikkatinden kaçmazken vatandaşlarıın tepkili yorumlarına neden oldu.

AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri, Mustafa Yel, Metin Akgün ve Ayşe Doğan bir arada Atatürk anıtına çelenk koyma töreninde ve daha sonra düzenlenen tüm etkinliklerde yer alırlarken CHP li Milletvekilleri'nin törenlerde yer almaması garip karşılandı.

Diğer taraftan ise AK Parti Genel Merkezi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleirne yurt genelinde birer temsilci ile iştirak ederken Tekirdağ'da etkinlik ve kutlamalara katılan isim, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık oldu.

CHP li vekillerin, Atatürk'ün manevi huzurundaki çelenk koyma töreninde dahi bir arada yer almamalarının nedeni olarak,  büyükşehir belediye başkan aday adaylığını düşünen vekillerin  aralarındaki çekişmelerin şimdiden hat safhalara erdiği ve bu nedenle törenlerde dahi bir araya gelmemeye özen göstermiş olabilecekleri yönünde yorumlandı.

METİN AKGÜN MUSTAFA YEL AYŞE DOĞAN ÖZNUR ÇALIK AK PARTİ CHP
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin Eren     2017-10-30 Önce AKP ki bayan millet vekili cumhuriyet kadını olduğunu kıyafetiyle göstersin! Mustafa Kemal'in hayalindeki kadın tipi değil o.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FSRU projesi toplantısında gergin anlar
FSRU projesi toplantısında gergin anlar
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şemtop'un erken seçim açıklaması
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şemtop'un erken seçim açıklaması