Bakanlar Kurulu Süleymanpaşa'da!

Bakanlar Kurulunun Süleymanpaşa'ya olan ilgisini Cüneyt Yüksel'in adaylığına bağlayan vatandaşlar, Süleymanpaşa'da yerel manadaki yatırımların 1 Nisan'dan itibaren önü alınamaz biçimde yoğunlaşacağından eminler.

Bakanlar Kurulu Süleymanpaşa'da!

Tekirdağ ve özellikle Süleymanpaşa'ya bakan akını devam ediyor.

Son bir ay içerisinde kabinede yer alan 16 bakanın 5 tanesi Süleymanpaşa'yı ziyaret ederlerken yarın ve pazar günü iki bakanı daha ağırlayacak olan Süleymanpaşa'yı ziyaret eden bakanların sayısı 7'yi bulacak.

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak gelen bakanlar arasında yer alırken, Ticaret ve Sanayi Bakanı Ruhsar Pekcan Süleymanpaşa'yı ziyaret edecek. Pazar günü ise Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Süleymanpaşa'da olacak.

Kabinedeki bakanların dışında AK Parti kabinelerinde görev yapmış hala hazırda genel başkan yardımcısı konumundaki Jülide Sarıeroğlu ve Fatma Betül Sayan Kaya'da Tekirdağ ve Süleymanpaşa'yı ziyaret eden isimler arasında yer aldılar.

Bu arada Süleymanpaşa'yı çok sayıda bakan yardımcısı ziyaret ederken, bakanların bir çoğu ziyaretlerinde AK Parti ve Cumhur İttifakının Süleymanpaşa Adayı Cüneyt Yüksel'in seçim bürolarının açılışlarını gerçekleştiridiler.

Bu sıklıkta ve yoğunlukta bakan ziyaretlerine önceki dönemlerde şahit olmayan Süleymanpaşalılar ise bakanların ardı ardına Süleymanpaşa ziyaretlerini Cüneyt Yüksel'in adaylığına bağlayarak;'' Cüneyt Yükseli'in belediye başkanı seçilmesi halinde, Süleymanpaşa'ya yapılacak hizmetlerin de habercisi olarak görüyoruz.'' biçiminde yorumluyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz cumartesi günü Tekirdağ/Süleymanpaşa'daki mitinginde altını çizdiği gibi; T.B.M.M Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'un Tekirdağlı olmasının yatırımlar bazında etkisinin her alanda hissedileceğinden şüphesi olmayan herkes bu manada umutlarını ve beklentilerini en yüksek noktada tutuyor.

Tekirdağ ve Süleymanpaşaya devam eden bakan ilgisini TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'un siyasi ve kişisel karizmasının etkisinin farkında olan Tekirdağlıların bu güne ve geleceğe yönelik çok daha özgüvenli oldukları gözden kaçmıyor.

mustafa şentop bakanlar kurulu kabine cüneyt yüksel cumhur başkanı recep tayyip erdoğan cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan tbmm tbmm başkanı mustafa şentop
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor