Başbakan Yıldırım, AK Parti Tekirdağ İl Kongresine Katılacak

AK Parti Tekirdağ İl Kongresi Başbakan Binali Yıldırım’ında katılımıyla 3 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacak

Başbakan Yıldırım, AK Parti Tekirdağ İl Kongresine Katılacak

AK Parti Tekirdağ İl Kongresi Başbakan Binali Yıldırım’ında katılımıyla 3 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacak. Kongreye Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel tek aday olarak gireceği kesinleşti.

AK Parti kongre gündeminde ilan edilen Tekirdağ Kongresi öncesinde  İl Başkanı Cünyt Yüksel, “Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM'ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz,partimizin Tekirdağ 6. Olağan İl Kongresi'ne katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır. açıklaması ile tüm halka seslendi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan kongre, saat 12.00’de başlayacak. İl Kongresi, kentteki Ak Parti üyelerinin ve İl Delegelerinin yoğun  katılımıyla gerçekleştirilecek.

Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel Tek Aday

Tekirdağ il Kongresi öncesinde açıklamada bulunan İl Başkanı Cünyt Yüksel; "Bizi tekrar AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevine layık gören, dünyadaki tüm mazlumların, masumların ve ümmetin umudu olan, davamızın lideri, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan 'a teşekkürlerimi arz ederim." sosyal medya paylaşımyla kongrede tek aday kendisinin olacağını kamu oyuna duyurdu.

Cumartesi saat:12:00 de Tekirdağ Süleymanpaşa Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan il kongresi öncesi hazırlıklar devam ederken 11 ilçeden de çok sayıda partililerin katılımıı bekleniyor.

AK Parti Tekirdağ İl Kongresi Binali Yıldırım Başbakan Cünyt Yüksel İl Başkanı
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı