Başkan Aydoğdu'dan Buruk Veda!

Aydoğdu'nun belediye ve kurumlardan yeterince maddi destek gelmediği için sezonu tamamlayamayıp sezon yarısında gönül verdiği Tekirdağspor Başkanlığını üzgün olarak bırakmasına neden oldu.

Başkan Aydoğdu'dan Buruk Veda!

Tekirdağspor Başkanı Mustafa Aydoğdu; Olağanüstü Genel Kurul öncesinde başkan sıfatıyla son kez kongre üyeleri, taraftarlar ve medya mensuplarıyla bir araya gelerek geçirdiği başkanlık döneminde kendisine verilen destekten dolayı yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Aydoğdu'nun belediye ve kurumlardan yeterince maddi destek gelmediği nedeniyle sezonu tamamlayamayıp sezon yarısında gönül verdiği Tekirdağspor Başkanlığını üzgün olarak bırakmasına neden oldu.

26 Aralık Pazartesi saat 18:00 de Tekirdağ Ticaret odasında yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında Divan Kurulu  Enez Kaplan, Orhan Çebi ve Şerafettin Kurt'tan oluştu.

Mustafa Aydoğdu Genel Kurulda yaptığı konuşmada;

Tekirdağspor’un başarılı olması için zor zamanlarında hep mücadele verdim. Maddi imkanların yetersizliği nedeniyle yönetim kurulu arkadaşlarımız ile çok zor günler geçirdik. Maddi yönden hem Belediyelerimizden hemde iş adamlarımızdan yeterlli desteği alamadık, Bazı kurumlar yanımızda durdu. Tekirdağspor’un her zaman yanında olan Yaşar Kaptan Çebi’ye teşekkür ediyorum. İstanbul Seyahat’in sahibi sayın Selami Tırış’a ve maddi manevi desteği olan herkese teşekkür ediyorum. Tekirdağspor’un bundan sonra da her zaman destekçisi olacağım yeni yönetime başarılar diliyorum.” dedi.

Genel Kurulda yapılan Başkanlık ve Yönetim seçiminde tek liste seçime girerken, seçimde sunulan tek listenin Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eskinat destekli olduğu ve eski yönetimden 11 yöneticinin listede yer alması dikkatlerden kaçmadı. Yeni yönetim Kurulunun oybirliğiyle kabul edilmesinden sonra yeni yönetiminde başkanlığa Tekirdağspor'da geçen dönemler genel kaptanlık görevi yapan Volkan Nallar'ın getirilmesi kesinleşti..

Tekirdagnethaber.com ailesi olarak Tekirdağspor'u şampiyon yapan Başkan Mustafa Aydoğdu'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni seçilen yönetime ve Tekirdağspor'a başarılar dileriz.

Tekirdağspor Yönetimi şu isimlerden oluştu.

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Ercan Kısa

Tuncay Çebi 

İsmet Teberoğlu 

Volkan Nallar  

Rüştü Özgün 

Ersan Özcan 

Cenk Erensoy  

Cüneyt Pullukçu   

Vecdi Yalnızoğlu  

Sadık Baş   

Sami Nişancı

Cavit Kıldıran

Emin Benan Utku

İbrahim Cenk Serim

Serif Dırak

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Kamil Özen

Şenol Ceylan

Şerafettin Kurt

Kemal Cenk Utku

Osman Serez

M. Emin Kervancılar

Atakan Tuncel

Levent Gündoğdu

M. Sabri Kayın 

Sami Kayın

Şahin Umur

Cengiz Gençdal

Ceyhun Erdoğan   

Şeref Güral

Salih Bayraktar

Denetleme Kurulu Asil

Zafer Öğatla

Lütfi Çebi

Zafer İnandılar

 

 

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri

Ramazan Arıkök

Osman Kurt

Mustafa Öklük

A.S.K.F. Yedek Delegeler

Nurettin Karanfil

Zeki Sezer   

M. Ali Deniz

 

Tekirdağspor Kongre Yeni yönetim yeni başkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
fatih oguz dal (Çarşı-Meydan)     2016-12-28 Bizim yanimizda olan aslinda koca yürekli Tarık eski abimiz her sorunumuza koşan başkan gelmesinler derken bizim için bircok seyi yapan cogu zaman deplasman otobüsümüzu ayarlayan abime verdigi destekler ve yanimizda oluşundan dolayi sonsuz teşekkür ederiz adam gibi adam Tekirdag sevdalisi bu türübün seni asla unutmayacak ....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’