BAŞKAN ÇETİN MAZBATASINI BUGÜN TÖRENLE ALACAK

Tekirdağ İlçesi Kapaklı'da Mahalle İdareler Seçimi'nin sonuçlarına göre Belediye Başkanı Mustafa Çetin oldu.

BAŞKAN ÇETİN MAZBATASINI BUGÜN TÖRENLE ALACAK

Tekirdağ İlçesi Kapaklı'da Mahalle İdareler Seçimi'nin sonuçlarına göre Belediye Başkanı Mustafa Çetin oldu. Sandıkların kapanıp oy sayım işlemine başlanılmasıyla AK Parti'nin adayı Çetin yeni Belediye Başkanı oldu. Seçim sonuçlarının açıklanmasıyla Kapaklı'da AK Partililer, AK Parti ilçe binasına ve Kapaklı Meydanı'na akın etti. Türk bayraklarıyla seçim sonuçlarını kutlayan partililer yeni belediye başkanı Mustafa Çetin'e yoğun ilgi gösterdi. 

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, Millet İttifakının CHP’li Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya resmi olmayan sonuçlara göre 8 bin 458 oy fark atarak belediye başkanı olan Cumhur İttifakı adayı AK Partili Mustafa Çetin’i tebrik etti. Üçel ayrıca bu süreç içerisinde kendilerini destekleyen tüm vatandaşlara teşekkür etti.

“ASİL MİLLETİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

İlk teşekkürünü Kapaklı halkına eden Üçel, “En başta asil milletimize teşekkür ediyorum. Daha sonra AK Parti ve MHP’yi Cumhur İttifakı’nda bir araya getiren, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye teşekkürler. Her an bizim yanımızda olan Meclis Başkanımız Sayın Mustafa Şentop’a, Tekirdağ milletvekillerimiz Sayın Mustafa Yel’e, Sayın Çiğdem Koncagül’e destekleri için teşekkürler. AK Parti Tekirdağ İl Başkanımız Mülahim Kuru ve tüm ekibine, Koordinatörümüz Bayram Başelma ve Hilmi Alpaslan’a, tüm ilçe yönetimlerime, MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel ile Kapaklı MHP İlçe Başkanı Nusret Güvercin’e ve tüm ilçe yönetimlerine, kapaklı ülkü ocakları başkanlığına, tüm saydığım bu teşkilatların bütün seçim dönemi boyunca gösterdikleri yoğun gayretleri için teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

“MUSTAFA ÇETİN’E HAK ETTİĞİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKAMI HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Üçel açıklamasının devamında Mustafa Çetin’e belediye başkanlığının hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Her yerde bizim yanımızda olan cefakâr kadın kollarımıza ve gençlik kollarımıza, mahalle başkanlarımıza, sandık kurullarımıza verdikleri destek için teşekkürler. Kapaklı TÜGVA Başkanı Mehmet Soyaslan ve ekibine teşekkürler. Belediye meclis üyelerimize ve belediye meclis üyesi adaylarımıza teşekkürler. Belediye başkan aday adayları kıymetli Salih Bezgin, Akın Yılmaz, Recep Biyik, Ömer Karadeniz, Mutlu Canbaz, Hasan Acar, Ali Büyükikiz, Ramazan Kuru, Erdoğan Karabulut, Özkan Yücel’e teşekkürler. İsmini saymayı unuttuğum gizli kahramanlara teşekkürler. Ayrıca değerli eşime ve evlatlarıma gösterdikleri sabır ve verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum. Adayımız Mustafa Çetin’e hak ettiği belediye başkanlığı makamı hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

Cumhur İttifakı adayı AK Partili Mustafa Çetin bugün saat 15:00 de düzenlenecek  törenle mazbatasını alarak başkanlık görevine başlayacak. 

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor