Başkan Kadir Albayrak Çorlu'da Muhtarlarla Buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen toplantıda,

Başkan Kadir Albayrak Çorlu'da Muhtarlarla Buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen toplantıda, Çorlu ilçesinde göreve başlayan mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Başkan Albayrak, etkinlikte mahallelerin ihtiyaçlarını birinci ağızdan dinleme fırsatı buldu.

Çorlu Tarihi Belediye Binasında düzenlenen toplantıya Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu Belediyesi yetkilileri ve Çorlu’nun mahalle muhtarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt gerçekleştirdi. Bu dönemde Çorlu halkına daha kaliteli hizmet vereceklerini söyleyen Başkan Sarıkurt, “Seçim sürecini geride bıraktık. 2019-2024 hizmet dönemimiz başladı. Bu toplantıyı hem muhtarlarımızın mahalleleri hakkında talep ve önerileri dinlemek hem de tanışıp kaynaşmak maksadıyla düzenledik. Bizim yaptığımız hazırlıklar ve çalışmalarımız var. Sizlerin de yönlendirmesiyle bu dönemde Çorlu halkına daha kaliteli hizmet vereceğiz” dedi.

Muhtarlarla sürekli uyum içerisinde çalışacaklarını dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da “Kıymetli muhtarlarımızın 2019-2024 dönemini kutluyorum ve hayırlı olmasını diliyorum. En fazla kadın muhtarımız Çorlu’muzda. Başta kadın muhtarlarımız olmak üzere tüm muhtarlarımızı seçilmeleri dolayısıyla tebrik ediyorum. Çorlu’muzda toplam 26 tane mahalle muhtarımız var. Hepsiyle uyum içerisinde çalışıp Çorlu’muzu daha ileri taşımayı amaçlıyoruz. Kısa zaman içerisinde il genelinde tüm muhtarlarımızın katılacağı bir muhtarlar çalıştayı gerçekleştireceğiz. Bu etkinliğimiz ya Ramazan ayı öncesinde ya da sonrasında olacak. 356 muhtarımızın da katılacağı etkinliğimizi ya Çorlu ilçemizde ya da Süleymanpaşa ilçemizde gerçekleştireceğiz. Böylelikle ilçelerimizin öncelikli ihtiyaçlarını daha iyi şekilde belirleyip yolumuza devam edeceğiz. Zaman bizler için çok önemli bir kavram. Zamanımızı en iyi şekilde değerlendirip Tekirdağ’ımızı daha yaşanılabilir bir kent haline getireceğiz. Muhtarlarımızla sürekli olarak iletişim halinde olacağız. Hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Çorlu Belediyesi başkan yardımcılarının da söz aldığı toplantıda, muhtarlar mahalleleri hakkındaki öncelikli ihtiyaçları belirtme fırsatı buldu. Daha sonra toplantı, karşılıklı görüş alışverişleri ve yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi. 

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor