BAŞKAN YÜKSEL'DEN TEKİRDAĞSPOR'A SÜPRİZ ZİYARET

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Spor Kulübü’nün Bolu’da devam eden kampına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Futbolcuların antrenmanlarını izleyerek teknik heyetle kamp sürecini değerlendiren Başkan Yüksel, geceyi kampta geçirdi.

BAŞKAN  YÜKSEL'DEN TEKİRDAĞSPOR'A SÜPRİZ ZİYARET

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Başkan Yardımcısı Gökhan Saygı Tekirdağ Spor Kulübü’nün Bolu’da devam eden kampına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler Futbolcuların antrenmanlarını izleyerek teknik heyetle kamp sürecini değerlendiren Başkan Yüksel ve Saygı geceyi kampta geçirdiler

   Geçtiğimiz hafta Bolu Termal Tesisleri’ndeki kampa giden sarı siyahlı ekip, kampın 7. gününde hoş bir sürprizle karşılaştı. Takımı ziyaret eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel teknik heyet ve sporcularla bir araya geldi. 

   Geceyi takımla birlikte kampta geçiren Başkan Yüksel, sporcularla sohbet ederek çalışmaları izledi. Teknik heyetle takımın genel durumunu ve kamp sürecini değerlendiren Yüksel, tüm sporculara başarılar diledi.

   Yüksel, ziyarete ilişkin olarak şunları söyledi: “Tekirdağ’ımızın gururu Tekirdağspor’un, Bolu Termal Tesisleri’ndeki kampına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdik. Futbolcularımızın antrenmanlarını izleyerek teknik heyetle, takımımızın genel durumu ve kamp sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunduk. 

   Yoğun geçen kampta moral depolayan tüm sporcularımıza başarılar diledik. Sarı Siyahlı ekibimizi, tüm taraftarlarımızla birlikte tarih yazacakları lig için heyecanla bekliyoruz.”

   Başkan Yüksel’in ziyaretiyle moral bulan ekip, önümüzdeki Salı günü Tekirdağ’a dönecek.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor