Birlik ve Beraberliğe Davet Ediyoruz

Velimeşespor sözcüsü tarafından yapılan açıklama, Tekirdağspor camiası tarafında şehrin iki spor kulübü arasındaki gerginliği hat saffaya çıkarma girişiminde olduğu görüşünde.

Birlik ve Beraberliğe Davet Ediyoruz

Velimeşespor gerginliği sürdürmeye devam ediyor.

Önceki gün Tekirdağspor As Başkanı Özkan Sobacıoğlu'nun yaptığı sağduyulu açıklamalara karşılık, Velimeşespor sözcüsü Bülent Fidan'ın açıklamaları, Tekirdağspor camiası tarafında iki spor kulübü arasındaki gerginliği hat saffaya çıkarmaya çalıştığının habercisi olduğu görüşünde.

Velimeşespor sözcüsü Fidan'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma karşılık Tekirdağspor As Başkanı Sobacıoğlu;

Yarın oynanacak Tekirdağspor, Ergene Velimeşespor, Ziraat Türkiye Kupası eleme karşılaşması öncesinde,  Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in  ‘’TEKİRDAĞ  SPORU EZE EZE YENECEĞİZ’’ açıklamasının ne kadar talihsizce sarf edilmiş sözler olduğunu basında ve kamuoyunda yakından izledik.

Rasim Yüksel’in konumu yönünden kendi taraftar ve ‘seçmen’ kitlesine hoş görünmek amaçlı bu tür bir talihsiz açıklama yapmış olduğu düşüncesiyle; Tekirdağspor yönetimi adına  yaptığım yazılı açıklamada konuya çeşitli yönleriyle değinmiştim.

Bu açıklamamıza istinaden, yanlış üzerine yanlış eklemeyi tercih eden muhataplarımızdan gelen açıklamayı aşağıda sizlerle paylaşıyorum. 

Ergene Velimeşespor lige çıkma başarısını gösterdiğinde il genelinde spor severler olarak sevinmiş ve kendilerinin başarılı bir sezon geçirmelerini dilemiştik. Ancak Rasim Yüksel’in ardından kulüp basın sözcüsü Bülent Fidan yayınlanan açıklama Tekirdağspor yönetimi olarak bizleri ve camia olarak kitlemizi derinden üzmüştür.

Tekirdağlılar!

İşte bizi Tekirdağdpor başta olmak üzere Tekirdağlıları dışarıdaki gözlerin nasıl algıladığını, nasıl değerlendirdiğini an açık biçimi ile görebilmemiz, anlayabilmemiz açısından çok güzel bir örneği sizlerle paylaşıyorum.

TİTREYEREK KENDİMİZE GELMEMİZİN ZAMANI GELMEDİ Mİ?

açıklamalarında bulundu

İşte O Sosyal Medya Paylaşımı

 

Velimeşespor Tekirdağspor Ziraat Türkiye Kupası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’