ÇAMLIK PİKNİK ALANI MI? YOKSA PİSLİK ALANI MI?

Süleymanpaşa ilçesinde bulunan ve Tekirdağ'ın en güzel piknik alanlarından biri olan Kumbağ Çamlık Piknik alanının bakımsızlığı vatandaşların tepkisine neden oluyor.

ÇAMLIK PİKNİK ALANI MI? YOKSA PİSLİK ALANI MI?

Süleymanpaşa ilçesinde bulunan ve Tekirdağ'ın en güzel  piknik alanlarından biri olan Kumbağ Çamlık Piknik alanının bakımsızlığı vatandaşların tepkisine neden oluyor. Piknik yapmak için Çamlık Piknik alanına giden vatandaşlar karşılaştıkları manzara karşısında rahatsız oldular.,

Havaların güzelleşmesiyle piknik alanına gelen vatandaşlar mesire alanının pislik ve çöp içinde olmasından, çevresinde otların büyüklüğünden ve bakımsızlıktan yakındı, Süleymanpaşa Belediyesinden mesire alanına giriş ücretinin 15 TL olduğunu fakat bu ücret karşılığında hiç bir temizlik görevlisinin görevinin başında bulunmadığını belirttiler.

Vatandaşlar piknik alanında mangal ocaklarının olmadığını,bunun yerine parke taşların etrafta olduğunu etrafın çöp ve pislik içerisinde olduğunu belirterek, “Gerçekten bu güzel alana bu görüntü yakışmıyor. Bizler buraya ailemizle çoğu zaman geliyoruz. Ama burada pislik ve çöplerden oturacak yer bulamıyoruz, etraf pislik içinde, oturma yerleri kırılmış dökülmüş, mangal ocakları yok, yerler sulanmadığı için çimler kurumuş, etraf pislik içerisinde, mesire alanı çöplüğe dönmüş. Birileri buraya el atmalıdır. İlçemizde mesire alanımız zaten birkaç tane. Süleymanpaşa Belediyesi hizmet diyor biz ise, bu söylenen hizmetleri göremiyoruz. Hizmet göz önünde olur ama göz önünde şuan pislik içinde park alanı, pislik içinde bir mesire alanı” şeklinde konuşarak tepki gösterdiler.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor