Cemal Kaşıkçı'nın İşkence Edilmiş Fotoğrafları Servis Edildi

Tekirdağ Net Haber Genel Yayın Yönetmenimiz Köşe yazarı Tarık Eski İstanbul Suudi Arabistan Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın...

Cemal Kaşıkçı'nın İşkence Edilmiş Fotoğrafları Servis Edildi

Tekirdağ Net Haber Genel Yayın Yönetmenimiz Tarık Eski İstanbul Suudi Arabistan Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın fotolarının internete servis edileceğini ve bu konuda vatandaşlarımızın duyarlı olmasını sosyal medya hesabından 18 Ekim tarihinde yaptığı paylaşımdan takipçilerine duyurmuştu. Bugün Cemal Kaşıkçı'nın ölüm anına ait olduğu söylenen ve ABD bayrağına sarınmış son görüntüleri bazı sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarla servis edildi.

Tarık Eski'nin 18 Ekim 2018 tarihli O Paylaşımı 

SON DAKİKA! ve UYARI!
Cemal Kaşıkçı'nın işkence edilmiş (parçalanmış bedenine ait) ve darbelerle tanınmaz haldeki kafasının fotoğraflarını servis etmeye hazırlanıyorlar.
NATO üyesi olan Türkiye'de böyle bir olayın gerçekleştirilmesine vurguların yer alacağı ALGI OPERASYONU ile bezenmiş bu paylaşımları sosyal medya aracılığı ile dünya kamuoyuna servis edecekler.
Servis edilecek bu görüntüleri paylaşmak ve yayılmasına 
yardımcı olmak ONLARIN ekmeğine yağ sürmekle eş anlamlıdır.
Neden mi?
Kaşıkçı, operasyonunun Türkiye'de yapılmasının ardındaki bazı nedenleri medya tazziki etkisi sayesinde sadece kriminal yönleriyle yansıtmalarının arkasını okuyabilen, görebilen herkes bu gerçeği kolayca fark edebilir.
TÜRKİYE'YE AÇIK MEYDAN OKUMANIN BİR BAŞKA HALİ OLAN BU GİRİŞİME ALET OLUNMAMALIDIR!
NOT: Puştlarda oyun bitmez.
paylaşımların içine yerleştirecekleri virüs programları 
işin başka tarafı.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI