Çerkezköy'de Termik Santral Yapılmayacak

AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile yaptıkları görüşmenin ardından yaptıkları açıklamayla Tekirdağ kamuoyunu en çok meşgul eden termik santral yapımı konusunda aydınlattılar.

Çerkezköy'de Termik Santral Yapılmayacak

Tekirdağ’ın Çerkezköy ve Kapaklı sınırları içerisinde yapımı planlanan termik santralin yapımından vazgeçildiği bildirildi.
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Çerkezköy ve Kapaklı sınırları içerisinde yapımı planlanan termik santralin teknik nedenlerden dolayı yapımından vazgeçildiğini duyurdu.
Son günlerde sürekli Tekirdağ kamuoyunu meşgul eden Çerkezköy ile Kapaklı ilçeleri sınırları içerisindeki Pınarca mevkisinde yapılması planlanan kömürlü termik santral ile ilgili olarak, Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Mustafa Şentop, Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Yel ve Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK ve MYK Üyesi Çiğdem Koncagül’ün Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile görüşmeleri neticesinde teknik nedenlerden dolayı termik santralin yapımından vazgeçildiği bildirildi.

termik santral mustafa şentop çiğdem koncagül mustafa yel ak parti milletvekilleri
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI