CHP de İlk Kıvılcım Tekirdağ'dan...

CHP'de ilk kıvılcım Tekirdağ'dan tutuşturuldu. İmza kampanyasını başlatan Bora Küçükçetin ve diğer CHP üyeleri parti konuyu CHP genel merkezine taşıdılar.

CHP de İlk Kıvılcım Tekirdağ'dan...

24 Haziran sonrası CHP'de yurt genelinde ortaya çıkan parti içi hesaplaşmanın ilk kıvılcımı Tekirdağ'dan geldi.

CHP teşkilatları tarafından yakından tanınan ve parti içi disiplini, saygınlığı ile bilinen Bora Küçükçetin kendi sosyal medya hesabında başlattığı imza kampanyasını teşkilatların geneline yaymayı amaçlıyor.

Çok sayıda CHP üyesinin, Bora Küçükçetin'in başlattığı imza kampanyasına katıllması ve desteklemesi beklenirken konu hakkında yorumunu sorduğumuz Küçükçetin; '' Bazıları partiden atılacağımı ifade ettiler varsın olsun dedim. Beni atsınlar fakat gelecek için bir faydam olsun diyorum. Atılmasam ne olur ki bu parti bu kafayla yönetilmeye devam ederse zaten bir kaç seçim sonra tükenecek bitecek. Bir Chp’li ve bir demokrat kimliğimle demokratik bir talebimi dile getirdim, bir hakkımı kullanmak istedim.'' diyerek konu hakkındaki kısa ve ilk açıklamasını tekirdagnethaber.com'a yaptı.

Bora Küçükçetin'in başlattığı imza kampanyasının açıklama metni yine Çetin tarafından CHP Genel Başkanlık katına yollandı.

İşte Bora Küçükçetin'e ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı ve CHP Genel Başkanlığı'na yolladığı yazılı metin.

 

bora çetin CHP
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı