CHP TEKİRDAĞ'DA GÖNÜLLÜ SANDIK GÖREVLİSİ ARIYOR...

CHP teşkilatları Tekirdağ'da ilan ve duyuru ile seçimde gönüllü sandık görevlisi arayışına geçti. sandık kurullarında görev almak isteyecek partililere yapılan duyuru ''hazırlıksız yakalanmak'' olarak değerlendiriliyor.

CHP TEKİRDAĞ'DA GÖNÜLLÜ SANDIK GÖREVLİSİ ARIYOR...

 Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel başkanı Erdoğan ile MHP genel başkanı Bahçeli'nin ikili görüşmelerinin sonrasında, Cumhurbaşkanı tarafından açıklanan 24 Haziran pazar günü yapıacak seçim tarihinin ardından seçime katılacak partilerde seçim çalışmalarına yönelik girişimler hız kazandı.

Ana muhalefet partisi CHP sözcüleri seçim için Hodri Meydan çıkışları ile birlikte, seçime hazır olduklarını açıklarlarken taşra teşkilatlarındaki telaşlı girişimler vatandaşların gözünden kaçmadı.

Tekirdağ'da CHP Malkara ilçe başkanlığının 24 Haziran seçimlerinde görev almak isteyecek partililerini duyuru ile göreve davet etmesinden haberdar olan partililer ve diğer vatandaşlar bu duyuruyu, CHP nin hazırlıksız yakalanması olarak yorumladılar.

Hodri Meydan, diyen genel başkan yardımcılarına rağmen CHP de teşkilatların hazır olmadığı, gerekli belirlemelerde ve görevlendirmelerde eksikliklerin olduğunu gözden kaçırmayan bir çok vatandaş ve CHP üyesi, Malkara CHP ilçe başkanlığının bu duyurusunu hazırlıksız yakalanmak olarak adlandırdılar.

Tekirdağ'da AK Parti teşkilatlarının bu yöndeki çalışmalarını aylar öncesinden tamamladığını belirten vatandaşlar, CHP teşkilaatlarının ise zamanı iyi değerlendiremediklerini kaydettiler.

chp sandık görevlileri chp den duyuru
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı