ÇİFTLİK BANK TEKİRDAĞ TESİSİNE BASKIN!!!

Tüm tedbirler önceden alınmış tesiste bulunan hayvanların akıbeti belli değil...

ÇİFTLİK BANK  TEKİRDAĞ TESİSİNE BASKIN!!!

İnsanlara sanal ortamda gerçek hayvanlar alıp, hiç görmedikleri çiftlikler kurma imkanı sunan ve dolandırdığı kişilerin Milyonlarca lirası ile kayıplara karışan Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'ın üyelere gönderdiği videoyla, şirketin 2 ay önce kripto para üretim çiftliği de kurduğu da ortaya çıktı.

70.000'i aşkın kişiden 500.000 milyon lira gibi bir rakam toplayan Çiftlik Bank'ın sahipleri ise sırra kadem bastı.Güvenlik ekipleri ise Çiflik BAnk a ait olan tesislerde aramalarını ve güvenlik tedbirleri sürdürmeye devam ediyor.

Yaklaşık 2 ay önce tesiste küpesiz hayvan olduğu ihbarı üzerine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile jandarma ekiplerince  Çiftlik Bank’a ait Tekirdağ’ın Saray ilçesinde bulunan çiftlikte Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile jandarma ekiplerince arama yapıldı. 15’i kulak küpeli 50 büyükbaş hayvanın tesiste olduğu tespit edildi,

Önceden Tedbir Alınmış

Tekirdağ Saray daki çiflikte 50 büyükbaş hayvanın 35’inde kulak küpesi olmadığı tespit eden jandadarma ekipleri yasal işlemlere başlanıldığını belirtirken. Yediemin olarak bırakılan 15’i kulak küpeli 50 büyükbaş hayvanın kayp olduğu bildirildi. Çifliğin yakınında ikamet eden vatandaşlar ise  çiftlikten bir süre önce kamyonlar ile büyükbaş hayvanların taşındığını ifade ettleri.

Çiftlikte hayvan olmadığı, sadece 1 çalışanın bulunduğu belirlenirken, jandarma ekipleri çiftlik çevresinde güvenlik önlemi aldı.

 

ÇİFTLİK BANK TEKİRDAĞ
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı