ÇOMÜ’den 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsüne ziyaret

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem ve beraberindeki heyet 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsündeki kuru havuz şantiyesinde incelemelerde bulundu..

ÇOMÜ’den 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsüne ziyaret

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem ve beraberindeki heyet 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsündeki kuru havuz şantiyesinde incelemelerde bulundu.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Levent Genç, Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Fatih Yonar, Dr. Öğr. Üyesi Selen Aktan, Arş. Gör. Selman Baysal, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Sinan Karabulğu ile Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında görevli personeller, 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsündeki kuru havuz şantiyesinde incelemelerde bulundular.
Gelibolu ilçesi, Sütlüce Köyü’nde yer alan kuru havuz şantiyesinde imalatı devam eden köprü kesonlarını yakından inceleme fırsatı buluna heyet, 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsü hakkında Karayolları Genel Müdürlüğü, Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdürlüğü ve 1915 Çanakkale Köprüsü şefliğinde yer alan uzman mühendis ve yetkililer ile teknik konularda fikir alışverişinde bulundu.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI