Çorlu’da Kaymakamlıktan mahalle maçları turnuvası

Tekirdağ’da Çorlu Kaymakamlığı tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen Çorlu Mahalle Maçları Turnuvası başladı..

Çorlu’da Kaymakamlıktan mahalle maçları turnuvası

Tekirdağ’da Çorlu Kaymakamlığı tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen Çorlu Mahalle Maçları Turnuvası başladı.
Çorlu General Basri Saran Stadyumu’nda düzenlenen turnuva maçlarını zaman zaman takip eden ve organizasyona destek veren mahalle muhtarlarına teşekkür eden Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çocuklarımızla yaptığımız, muhtarlarımızın önderlik ettiği mahalle maçlarımız başladı. 17 takımın katıldığı turnuvada takımlarımıza başarılar diliyorum. Karnaval havasındaki maçlarda muhtarlarımız da takımlarının başında yer alıyor. Çocuklarımıza başarılar diliyorum. Turnuva kapsamında derece elde edecek takımlarla başarılı sporcular 23 Nisan etkinleri kapsamında ödüllendirilecek" dedi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI