Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kamu görevlilerine emeklilik müjdesi.

Erdoğan, hedeflerini tek tek sıralarken; polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerine de 3600 gösterge müjdesini verdi..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kamu görevlilerine emeklilik müjdesi.

24 Haziran'da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri öncesi AK Parti, Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday tanıtımı Ankara'da düzenlendi.

Salona alkışlarla giren Cumhurbaşkanı Erdoğan kürsüye çıktı ve partisinin seçim beyannamesini duyurdu.

''Siz değerli milletvekili adaylarını sevgi ile selamlıyorum. Milletimin her bir ferdini en kalbi duygularımla selamlıyorum. Tüm dünyanın dört bir yanındaki gönlü, kalbi bizimle olan kardeşlerimi sevgi ile selamlıyorum. Ayakların altına cennetin serildiği analarımızı, yarimiz olan, eşimiz olan, kardeşimiz olan kadınlarımızı selamlıyorum. Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz, siyasetten, eğitime önlerini açtığımız gençlerimizi selamlıyorum.'' diyerek sözlerine başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasının devamında ise

''Yaşanan tüm saldırıların üstesinden milli iradeye bağlılığımız ile üstesinden geldik. Bizler vakit Türkiye vakti diyerek yola çıkıyoruz. 24 Haziran'da cumhurbaşkanlığı seçimini yüzde 50'nin çok üzerinde bir oy ile kazanmayı istiyoruz. Meclis'te güçlü bir grup kurmamız gerekiyor. Milletimizle gönül bağımızı güçlü tutmamız gerekiyor. Her iki seçimden de inşallah yüzümüzün akı ile çıkacağız. Kardeşlerim, bu heyecan, bu coşku, bize beklenen neticeyi getirecek.'' diyerek sözlerini sürdürdü.

Partisinin seçim beyannamesini açıklayan Erdoğan, konuşmasının sonunda bir de müjde verdi.

Erdoğan, polis, öğretmen, hemşire, din görevlilerinin emeklilik ek göstergelerini 3 bin 600'e çıkarılacağını duyurdu.

.

.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN CUMHURBAŞKANI AK PARTİ 2023 HEDEFLERİ SEÇİM BEYANAMESİ
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı