Cüneyt Yüksel; ''Beleş peynir fare kapanında olur''...

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, tekirdagnethaber.com'a yaptığı son açıklamasıyla gündemdeki konuların altını çizdi.

Cüneyt Yüksel; ''Beleş peynir fare kapanında olur''...

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, yerel seçim çalışmalarında ağırlık verecekleri konuları sıralarken 31 Mart 2019 öncesi ve sonrası diye iki bölüm halinde konuları ele alacaklarını belirtti. 

Vaatler sıralamasının başında, 31 Mart 2019'da başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere ilçe belediyelerini iş bilmez, kaynakları çar çur eden Kemal Kılıçdaroğlu’nun  CHP'sinden teslim alarak, Tekirdağ'ın geleceğini yerel hizmetler açısından garanti altına alacaklarını ve vatandaşları bu manada Kemal Kılıçdaroğlu CHP’sinin zihniyetinin mağduriyetinden kurtaracaklarının teminatını vereceklerini, hatta uzun süredir bu teminatı verdiklerinin altını çizdi.

Sözlerini; ''AK Parti'ye ülke genelindeki vatandaş teveccühünün temelini atan iradenin, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemindeki başarılarıdır.'' diye sürdüren Cüneyt Yüksel, genel siyaset çerçevesinden kısa bir değerlendirme yaparak; ''31 Mart 2019 yerel seçim tarihidir.''  Bu seçimi farklı algılarla daha önceki kaybettikleri seçimlerin rövanşını alma fırsatı biçimine dönüştürmeye çalışanlar olduğunu ve bu zihniyet sahiplerinin sayısını dahi aklımızda tutmakta zorlandığımızı, çok çalışıp bu kişilerin seçim başarısızlıklarına yeni bir halka daha ekleteceklerini söyledi.

Tekirdağ'da elde edilecekeri yerel başarının merkezine CHP'nin iş bilmezlik ve beceriksizliklerini oturtarak bir starteji geliştirmediklerinin altını özellikle çizen AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Yüksel;  '' Vatandaşlarımız geride bıraktığımız 4,5 yılı her manada kayıpla geçirildiğinin bilincinde. Bununla birlikte AK Parti'nin Belediyecilikteki uluslararası düzeyde dikkat çeken başarılarının inkar edilemez düzeyde olduğunu ve bunu yerelde Tekirdağ bağlamında bir tık öteye taşıyarak Tekirdağ’ı tüm ilçeleri ile tüm Türkiyede hatta Avrupada kıskanılır hale getirmek istiyoruz dedi.

Cüneyt Yüksel, gündeme dair açıklamalarını; '' 2019 Mart yerel seçimlerinde, Kemal Kılıçlaroğlu'nun CHP'si ülke genelinde ve Tekirdağ'daki alınacak sonuçlarla analayacaktır ki, beleş peynir sadece fare kapanında olur.'' diyerek sonlandırdı.
 

cüneyt yüksel ak parti yerel seçimler
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI