Cüneyt Yüksel; ''Biz işimizi şansa bırakmıyoruz. Halkımızın teveccühüne ve bize olan güvenine emanet ediyoruz.

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel'in, Armoni FM'de katıldığı,Tarık Eski ile PARAMETRE programında önemli konulardaki açıklamaları on binlerce kişi tarafından yoğun beğeni ve dikkatle izlendi.

Cüneyt Yüksel; ''Biz işimizi şansa bırakmıyoruz. Halkımızın teveccühüne ve bize olan güvenine emanet ediyoruz.

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Armoni FM'de katıldığı PARAMETRE programında önemli açıklamalarda bulundu.

Belediyecilik anlayışının şehrin çehresine ve halkın hizmetine yansıtılmasında öncelikli konunun cesaret ve ekip işi olduğunun altını çizen Cüneyt Yüksel, '' Ekibinize güvenmediğiniz ve yetki ile donatıp, insiyatif kullanma özgürlüğü tanımadığınızda tüm işlerin safsaklanacağını iş ve hizmet üretme noktasında tıkanmaya neden olunacağını mevcut Süleymanpaşa belediyesinin şimdiki haliyle yakından görüyoruz.'' dedi.

Sorumluluk ve hizmet makamlarını işgal edenlerin kendilerinden çok hizmetine amade oldukları halka güvenmeleri gerektiğinin altını çizen Yüksel; ''Biz bu düsturu genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan edindik ve teslim aldık, bu düsturla görev bilincine, halka hizmet etme sevdasına yöneldik. Bizim için olmazsa olmaz yoktur. Olursa olur vardır. Olumsuzluk içeren hiç bir söz ve düşünce hizmet anlayışımızın içinde yer almaz.'' diyerek sürdürdüğü açıklamasına devam ederek...

Belediye personeli arasında fitne yaymaya yönelik olarak maksatlı ve sistemli biçimde üretilen, personel sisteminde partizanlık güdüleceği dedikodusunun kulaklarına geldiğini belirten Yüksel, '' Bu tür maksatlı ve asılsız söylentilerin üretildikleri ve yayıldıkları kaynakları biliyoruz. Bu maksatlı ve asılsız hatta aşağlık söylentileri yayanlar, 1 Nisan sabahı bu milletin yüzüne nasıl bakacaklar? Çalışanın, üretenin, alın teriyle evine ekmek götüren insanın ekemek parasıyla oynamak kimin haddi, kimin harcı olabilir, hangi vicdan bunu kabul edebilir? Bakanlıklarda, genel müdürlüklerde devletin işleyen tüm kurumarında çalışan herkes AK Partili mi, mesnetsiz iddiaların sahipleri büyük günah işliyorlar ve büyük vebal üstleniyorlar.'' dedi.

Programın bir bölümünde sözün Tekirdağspor'a gelmesi üzerine bu konudaki hassasiyetini de dile getiren Cüneyt Yüksel; '' Ekrem Eşkinat, tekrar seçilirse Tekirdağspor'a tesis sözü vermiş. Adama sormazlar mı, 5 yıldır aklınız neredeydi, neden 5 yıl beklediniz, neden daha önce bunu gerçekleştirmediniz? Ben tesis sözü vermiyorum. Tekirdağ Spor, Süleymanpaşa Belediyesinin bünyesinde yeniden yapılandırılacak ve hak ettiği temsil gücüne kavuşturulacak diyorum. Tekirdağ spor hiç bir kuruma veya kişilere el avuç açmayacak. Bunu daha önce Büyükşehir Belediyesine ve Süleymanpaşa Belediyesine öneri olarak sunduk, uygulayan diğer belediyelerin bunu nasıl gerçekleştirdiklerine yönelik belgeleri teslim ettik. Ancak ne büyükşehir belediyesi ne de şimdi seçim vaadi olarak tesis sözü veren Ekrem Eşkinat bu önerimizi dikkate almadılar.'' açıklmasında bulundu.

Belediye başkanlarının ve belediyelerin şehrin sosyo ekonomik yapısına katkı sunmaları ve iş sahalarına yönelik yatırımların önünü açmaları gereğine dikkat çeken AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel; '' Belediye Başkanlığı temsil makamı değildir. İcraat makamıdır. Şehrin kültürü, sporu, imarı, ekonomisi ve hatta eğitimi konularında özellikle hassasiyet gösterilerek çözümlerin üretilmesi için gayret sarf edilmesi hatta risk alınması gereken görev bilincini beraberinde getirir. İş alanları, çalışma imkanları, işsiz insanlara ekmek kapısı aralamak değil, bu sahaları ardına kadar açmak adına her tür riski üstlenecek cesareti, bilgiyi, birikimi ortaya koyabilecek yürek gerekir. Ben, binlerce kişiye iş sahası yaratacak konularda gösterdiğim cesaret ve üstlandiğim risk nedeniyle yargılanacaksam, hakim karşısına çıkacaksam geri adım atmam ve  eyvallah, başımla beraber deyip katlanırım, hesabını da veririm.'' dedi.

Seçimlerin birazda siyasi açıdan şansla ilgisi olup olmadığı konusundaki bir soruya cevap veren Cüneyt Yüksel kısaca şu değerlendirmeyi yaptı. ''AK Parti, işini şansa bırakmayacak kadar, ülkesini ve halkını önemseyen,seven ve bu değerlerine hizmeti hakka hizmet olarak şiaar etmiş bilinçli samimi, meşakkatli davanın, Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi ciddi ve bu değerler üzerinde tavizsiz bir liderin izlerini takip eden siyasi partidir. Ne ben ne de tek bir AK Parti mensubu halka hizmeti, halka hizmet gayretini şansa teslim etmeyecek bilince ve inanca sahibiz. Biz, şahsımız adına sadece ve sadece emrine amade, hizmetine talip olduğumuz halkımıza emanetiz. Çünkü dediğim gibi, halka hizmet hakka hizmet etmektir. Hakkın emaneti olan canımızı halkımıza hizmeti siyaset yoluyla seferber etttiğimiz bilinmelidir.''

cüneyt yüksel ak parti ak parti süleymanpaşa adayı ak parti belediye başkan adayı cüneyt yüksel ak parti tekirdağ adayları
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor