Cüneyt Yüksel, Kadir Albayrak Düellosunda Cüneyt Yüksel'den Yeni Hamle...

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı iş bilmezlikle suçladı.

Cüneyt Yüksel, Kadir Albayrak Düellosunda Cüneyt Yüksel'den Yeni Hamle...

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, düzenlediği basın toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın daha önce dile getirdiği eleştirilere cevap verdi.

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Yüksel, basın toplantısında özellikle büyükşehir hizmet biasının yapımı ve ihalesine değinirken, Kadir Albayrak'ın konu hakkında yöneltilen sorulara gerçek ve doğru cevaplar vermediğini söyleyen Cüneyt Yüksel, ''halkın aklıyla dalga geçiyorlar.'' dedi.

Yapılan büyükşehir belediye hizmet binasına ''Kadir Albayrak sarayı'' dediklerini söyleyen Yüksel, ilk ve son ihale bedellerinin KDV dahil fiyatlarının kamuoyuna açıklamalarını istedi.

Enerji ihalesi ile ilgili sert eleştiriler dile getiren AK Parti İl Başkanı, yapılacak ihalenin adrese teslim şartnamesi dediği koşulları üzerinden Albayrak'a yüklenerek, daha önce Armoni FM'de katıldığı programa atıfta bulunarak konu hakkında kamuoyu adına cevap beklediklerini tekrarladı.

TESKİ, üzerinden eleştirilerini sürdüren Cüneyt Yüksel; Vatandaşın parasıyla depolarına aldıkları suyun, depolarından devamla sayaçlarından geçen bedelini vatandaştan alındığını dile getirdi.

Otopark yetersizliğine de değinen AK Parti Tekirdağ İl Başkanı, otopark alanı açılmak için iş bilmezliklerinden dolayı ağaç katliamı yapıldığının altını çizdi. Zamansız ağaç kesiminin katliamla sonuçlandığını söyledi.

Yeni pazar yeri konusuna değinen Cüneyt Yüksel; ''Siyaseti salt eleştirmek için değil, doğruyu bulmak ve göstermek için yapıyoruz. '' dedi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı kapalı kapılar ardında başka, Albayrak'ın karşısında ise başka konuştuğunu söyleyerek; ''Pazar yeri konusunda ey, Eşkinat,doğruları neden söylemiyorsun? dedi.

 

 

 

cüneyt yüksel kadir albayrak ekrem eşkinat
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI