CÜNEYT YÜKSEL’DEN GÖRKEMLİ VE MÜJDELİ AÇILIŞ

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'li Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Cüneyt Yüksel'in seçim ofisi törenle açıldı.

CÜNEYT YÜKSEL’DEN GÖRKEMLİ VE MÜJDELİ AÇILIŞ

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'li Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Cüneyt Yüksel'in seçim ofisi törenle açıldı.

Süleymanpaşa Hürriyet Mahallesindeki seçim ofisinin açılışına Tekirdağ'da gerçekleştirilen yatırımları yakından takip ederek  açılışlarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ak Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafayel, Çiğdem Koncagül, il başkanı Mülahim Kuru, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Süleymanpaşa ilçe başkanı Sezai Çetin,Süleymanpaşa MHP ilçe başkanı Kürşat Sungur ve çok sayıda partili katıldı.

Açılışta konuşan Yüksel, Süleymanpaşa halkına Sağlık Bakanlığı yatırımlarının müjdesini verdi.

Yüksel; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya yoğun mesaisini bırakıp seçim ofisinin açılışına katıldığı için teşekkürünü ileterek, Süleymanpaşa’da Altınova Aile Sağlığı Merkezi, Gündoğdu Aile Sağlığı Merkezlerinin planlanmaya alındığını. Bu yıl devreye girebilecek olan sağlık kuruluşları arasında olduğunu belirtti:

Yüksel;" Biraz önce şehir hastanemizin ziyaretinden geldik. Bakanımın kıymetli talimatıyla oradaki yatak saımızı 460'dan 560a çıkardık. Yine bir talımatıyla kiymetli bakanım ben söyleyeyim. Şehir hastanemiz bir sene sonra açılıyor. Allah kıymetli bakanımız ve Cumhurbaşkanımızdan kat ve kat razı olsun diyorum.

Tabii hükümetimiz bu yatırımları yaparken belediyeler ne yapıyor onu söyleyeyim. Biliyorsunuz Bir Diş Hastenemiz açıldı. Biliyormusunuz bu hastanenin tüm atıkları vidanjörle alınıyor yani alt yapısı yok. Şehir Hastenemizi biz bir sene sonra bitireceğiz diye uğraşırken malesaf belki 10bin tane hasta girecek hastanenin alt yapısı yok. Mestan Özcan seçildiğinde inşallah hastanemizin alt yapısı bitecek.

Bunla bitmeyecek üreten bir Süleymanpaşa için yaşadığımız yerde karnımızı doyuracak bir Süleymanpaşa için gece gündüz demeden yollara düştük. Vekillerimiz bakanlarımız arkamızda biz onlara mahçup olmamak için çalışıyoruz. Biliyorum ki 2024 yılı Tekirdağ Süleymanpaşa yılı olacak el ele verelim birlik ve beraberlik içinde olalım 12 belediyenin kaderini birlikte değiştirelim . Her birinizi saygıyla hürmetle muhabbetle selamlıyorum durmak yok yola devam" dedi

Konuşmaların ardından Tekirdağ Süleymanpaşa Hürriyet Mahallesi AK Parti seçim ofisinin açılışı yapıldı.

 

 

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor