Dalgıç'ın Adaylık İtirazına Seçim Kurulundan Ret Kararı...

Adem Dalgıç'ın adaylığına CHP ilçe başkanlığı tarafından yapılan itirazın seçim kurulunca verilen ret kararı ve seçim kurulunun Dalgıç'ın adaylık evraklarını eksiksiz aldığını gösterir belgeler, ilk kez tekirdagnethaber.com'da...

Dalgıç'ın Adaylık İtirazına Seçim Kurulundan Ret Kararı...

Adem Dalgıç'ın bağımsız adaylığının kabul edilip edilmemesi konusunda çıkan haberlere yönelik, Dalgıç'ın süresi içinde yasa gereği yatırmakla sorumlu olduğu bedeli zamanında yatırılıp yatırmadığı hakkındaki polemik Süleymanpaşa siyaset gündeminde tartışılan ana başlık oldu.

Adem Dalgıç tarafından tekirdagnethaber.com'a gönderilen adaylığının seçim kurulunca eksiksiz olarak alındı belgesi aşağıda yer alırken, CHP Süleymanpaşa ilçe başkanlığının geçtiğimiz Cuma günü Dalgıç'ın halen CHP üyeliğinin devam ettiği ve bağımsız adaylığının geçersiz sayılması gerektiği konusundaki itirazı ise Süleymanpaşa ilçe seçim kurulu tarafından ret edilmişti.

Bu gelişmelerin ardından, bu gün basında yer alan, Dalgıç'ın adaylık için yatırması gerekli bedelin süresi içinde yatırılmadığı yönündeki haber, ''Adem Dalgıç'ın adaylığını tehlikeye mi soktu?'' Sorusunu akıllara getirdi.

Her şart altında, adaylıklara yapılacak itiraz süresinin 23 Şubat saat 17'de sona ermesiyle birlikte bu sav gündem dışına itilmiş oldu.

İşte Adem Dalgıç'ın CHP üyeliği devam ediyor iddiasıyla CHP İlçe başkanlığının itirazına, ilçe seçim kurulunun vermiş olduğu ret kararının metni ve Adem Dalgıç'ın adaylığının evraklarının eksiksiz olarak seçim kurulunca teslim alındığını gösterir belge.

İtirazın RET Kararı

Adaylık Başvurusu Eksiksiz Evrak Alındı Belgesi

 

adem dalgıç seçim kurulu chp
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor