Ekrem Eşkinat'ın moralini bozan gelişme....

Ekrem Eşkinat, kendisine çalışma ekibi kurmakta zorlanıyor mu? Partililer neden Eşkinat'ın yanında görüntü vermekten çekiniyorlar?

Ekrem Eşkinat'ın moralini bozan gelişme....

Süleymanpaşa'da belediye başkanlığına yeniden aday olan Ekrem Eşkinat geçen seçimlerden kalan şöhreti nedeniyle kendisine çalışma ekibi kuramıyor.

Bir önceki dönem seçim öncesi propaganda çelışmalarında kendisiyle birlikte olan ekip arkadaşlarının bir çoğunu seçimlere çok az bir süre kala terk eden, bir çoğunu da seçimlerin hemen ardından yanından uzaklaştırdığı yönündeki geçmişe dayalı vefasızlık örneklerini hatırlayanların Ekrem Eşkinat'ın bu dönem adaylığı karşısında kendisine oluşturmak istediği çalışma ekibinde yer almak istemiyorlar yönündeki genel kanı CHP Süleymanpaşa ilçe örgütünü zor duruma sevk ediyor türünden görüş bildiren partili çok sayıdaki isim ise Eşkinat'ın içinde bulunduğu durumu '' ne ekersen onu biçersin'' diyerek yorumluyorlar.

Eşkinat'ın bu zorluğu atlatabilme adına parti dışından bir kaç isimi yanına alarak çalışma yürütmeye çalıştığını ancak gidilen bir kaç yerdeki vatandaş tepkileri karşısında çalışmalarını sosyal medya üzerinden yoğunlaştırmak zorunda kaldığı konuşuluyor.

 

 

ekrem eşkinat
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor