ERDOĞAN'IN KARİZMASI BİRİLERİNE UNUTTUKLARINI HATIRLATMAYA YETTİ.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın etkili çıkışı AK Partiyi kişisel hırsları noktasında hedef alanların üzerinde beklenen etkiyi anında gösterdi.

ERDOĞAN'IN KARİZMASI BİRİLERİNE UNUTTUKLARINI HATIRLATMAYA YETTİ.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın parti üzerinde son derece etkili olan tavrı ve karizması bir kez daha kendisini gösterdi.

Erdoğan'ın sert çıkışı ile birlikte AK Parti teşkilatları üzerinde farklı hesapları olanları korku ve endişe sardığı gözlenirken sosyal medya ve ofis dedikodularından medet umanların seslerinde kesilme olduğunu belirten AK Partinin ileri gelenleri; ''Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın partimizde nifak tohumları serpmeyi amaçlayan, partililerimiz arasında kopmalar yaratmaya çalışan bir kesimi kasteden son uyarısı çok etkili oldu. Sosyal medya üzerinden ve ofis dedikodularından beslenmeyi uman bu azınlık seslerini ve bu beyhude girişimlerini kesmek zorunda kaldılar. Devam edenler olacaktır. Ancak teşkilatlarımız ve bizler bu ert niyetli kişilere karşı her zamanki duyarlılığımızı göstermeye ve onları dışımızda tutmaya devam edeceğiz. Genel Başkanımızın ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bu yöndeki talimatları son derece açık ve anlaşılır biçimdedir. Aksini uygulamaya devam edenler gerekli yasal yaptırımların ve parti tüzüğümüzün disiplin maddelerince belirlenmiş uygulamaların muhattabı olacaklardır.'' görüşünde birleştiklerini ifade ediyorlar.

AK Parti teşkilatlarının, Erdoğan'ın oldukça etkili uyarısı ve çıkışı ile birlikte rahat nefes alması, gerçek görevlerine adapte olmalarının önü açılması kaçınılmaz olarak değerlendirilmekte.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ak parti karizma erdoğan
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı