Ergene’ye hız düşürücü kasisler monte ediliyor

Tekirdağ Ergene Belediyesi, yaya ve araç trafiğini rahatlatmak amacıyla cadde ve sokaklardaki kauçuktan reflektörlü hız kesici kasis sayısını arttırıyor..

Ergene’ye hız düşürücü kasisler monte ediliyor

Tekirdağ Ergene Belediyesi, yaya ve araç trafiğini rahatlatmak amacıyla cadde ve sokaklardaki kauçuktan reflektörlü hız kesici kasis sayısını arttırıyor.
Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Ergene’de okul önleri ve sokak aralarında yaya ve araç trafiğini rahatlatmak amacıyla cadde ve sokaklardaki kauçuktan yapılı reflektörlü hız kesici kasisleri montelemeye devam ediyor. Yapılan çalışmayla karşıdan karşıya geçen yayaların güvenliği sağlanmış oluyor.
Yeşiltepe Mahallesi Işık Caddesi üzerine yeni hız düşürüşü kasisleri monte eden Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler, çalışmanın tespit edilen diğer cadde ve sokaklarda da yapılacağını belirtti.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, "Ergene’de yaya ve araç trafiğini düzene koymak adına çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalarımızdan biri de cadde ve sokaklara monte edilen hız düşürücü kasisler. Araçların hızlarını düşürmek için okul önlerine ve tespit edilen cadde ve sokaklarımıza bu kasislerin monte işlemlerine ilerleyen günlerde de devam edeceğiz" dedi.
Mahalle sakinleri yapılan çalışmadan dolayı son derece memnun olduklarını dile getirerek Ergene Belediyesine teşekkür etti.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI