Eski Çorlu Kaymakamı Adil Öksüz’ün Arkadaşı Çıktı

Tekirdağ Çorlu Kaymakamı olarak görev yapan Erhan Özdemir Çorlu`dan Bursa`nın Kestel İlçe Kaymakamlığına atanmış ve sırasıyla Alanya Kaymakamlığı, ve İzmir, Isparta ve Kayseri Vali Yardımcılığı görevlerine atanmıştı.

Eski Çorlu Kaymakamı Adil Öksüz’ün Arkadaşı Çıktı

 Tekirdağ Çorlu Kaymakamı olarak görev yapan Erhan Özdemir Çorlu`dan Bursa`nın Kestel İlçe Kaymakamlığına atanmış ve sırasıyla Alanya Kaymakamlığı, ve İzmir, Isparta ve Kayseri Vali Yardımcılığı görevlerine atanmıştı. Erhan Özdemir 2005 2007 ıllarında yaklaşık 2 yıl Çorlu Kaymakamı olarak görev yaptığı sırada FETÖ/PDY elebaşı Gülen ve Adil Öksüz ile ilişkileri üst seviyede olduğu ortaya çıktı

FETÖ soruşturması kapsamında ‘Anayasayı ihlal, hükümete silahlı isyan, silahlı örgüte üye olmak’ suçlarından 16 aydır aranan Eski Çorlu Kaymakamı Erhan Özdemir Antalya Emniyeti Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Özdemir'in İstanbul'da olduğunu belirleyip teknik ve fiziki takibin ardından, kaçak eski kaymakamı Fatih ilçesinde kaldığı evde gözaltına aldı.

Yakalanmamak için sakalını ve saçını uzatıp boyattığı dikkatlerden kaçmayan Özdemir`in sahte kimlik kullandığı, evinde yapılan aramada 5 adet cep telefonu, 4 adet flaş bellek ile sahte kimlik ele geçirildi. Soruşturma kapsamında Özdemir'in eşi A. Özdemir de gözaltına alındı. Özdemir’in kardeşine ait kimliği kullandığı, saçını boyattığı görüldü. 2 hafta süren sorgunun ardından Erhan Özdemir ve eşi A. Özdemir, adliyeye sevk edildi.  Özdemir 'FETÖ/PDY üyesi olmak ve silahlı terör örgütüne üye olma' suçlarından tutuklanırken, eşi ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.  

İSTANBUL’DA YAKALANDI

Antalya Emniyeti Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Özdemir'in İstanbul'da olduğunu belirleyip teknik ve fiziki takibin ardından, kaçak eski kaymakamı Fatih ilçesinde kaldığı evde gözaltına aldı. Evde yapılan aramada 5 adet cep telefonu, 4 adet flaş bellek ile sahte kimlik ele geçirildi. Soruşturma kapsamında Özdemir'in eşi A. Özdemir de gözaltına alındı. Özdemir’in kardeşine ait kimliği kullandığı, saçını boyattığı görüldü. 2 hafta süren sorgunun ardından Erhan Özdemir ve eşi A. Özdemir, adliyeye sevk edildi.  Özdemir 'FETÖ/PDY üyesi olmak ve silahlı terör örgütüne üye olma' suçlarından tutuklanırken, eşi ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. 

KAYMAKAM ÖKSÜZ’ÜN ARKADAŞI ÇIKTI

Tutuklanan Özdemir’in kirli ilişkileri de polis tarafından deşifre edildi. Özdemir’in, FETÖ’nün himayesinde olduğu, örgütün yargı ağı sayesinde 3 kez görevden alınmasına karşın görevine iade edildiği belirtildi. Özdemir’in 2005- 2007 yıllarında Tekirdağ Çorlu Kaymakamlığı yaptığı dönemde konutunda, darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz tarafından sık sık ziyaret edildiği, emekli olma niyetinden örgüt lideri Gülen’in talimatıyla vazgeçtiği, bu talimatı da Öksüz’ün kendisine ilettiği ortaya çıktı. 

ÇOCUKLARI GÜLEN'E EMANET

Özdemir’in çocuklarından en büyüğünün ABD de öğrenim gördüğü, 13 yaşındaki bir çocuğu ile 9 yaşındaki bir çocuğunu ise teröristbaşı Gülen’in talimatı ile “ileride işine yarar” gerekçesiyle sünnet ettirmediği ortaya çıkarken Erhan Özdemir’in, sorgusunda iki çocuğunu sünnet ettirmemesiyle ilgili olarak "kendimce sebepleri vardı" diyerek kabul ettiği öğrenildi. Özdemir’de ele geçirilen dijital materyallerin incelenmesi neticesinde de örgüt lideri Fetullah Gülen’e ait çok sayıda görüntü ele geçirildiği belirtildi. Özdemir’in M.Ö. isimli bir kardeşinin de hakimlik yaptığı öğrenildi. 

KRİPTO FETÖCÜ KONUMUNA GİRMİŞ

Dikkatleri üzerine çekmemek için FETÖ/PDY nin kendini çok iyi kamufle ettiği belirlenen eski Kaymakam Erhan Özdemir’in örgütün gizli haberleşme programı Bylock kullanmadığı, Bank Asya’ya para yatırmadığı, çocuklarının hiç birini örgütün okullarına göndermediği ortaya çıktı. Kaymakam Erhan Özdemir FETÖ/PDY nin üst düzey mensuplarından kriptp FETÜ cü olduğu tespit edildi.

 

FETÖ/PDY Erhan Özdemir Çorlu Kaymakamı Kaymakam Erhan Özdemir
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı