Eşkinat'ın Bitmeyen Semt Pazarı Projesi Birdi, İki Oldu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ın yaklaşık 10 ay önce iki katlı yürüyen merdivenli kapalı semt pazarı projesine hala bir çivi çakılamadı.

Eşkinat'ın Bitmeyen Semt Pazarı Projesi Birdi, İki Oldu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ın yaklaşık 10 ay önce iki katlı yürüyen merdivenli kapalı semt pazarı projesine hala bir çivi çakılamadı.

Süleymanpaşa Belediye Meclisi Savaş Alanına Dönmüştü

2017 nin Şubat ayında Süleymanpaşa Belediye Meclisi toplantısında haklarını aramak için toplanan pazarcılar ile meclis üyelerinin arasında yaşanan arbededen sonra Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat geri adım atıp 2017 nin Nisan ayında Pazarcı esnafına müjdeli haberi vermişti. Mevcut Pazar yerine 2 katlı kapalı ve yürüyen merdivenli pazar yeri yapılacak. Bu açıklamanın ardından pazar yeri inşaatının zemin etüd çalışmalarınıda yaptıran Başkan Eşkinat pazarcı esnafını bir nebzede olsa umutlandırmıştı.

Aradan yaklaşık bir yıl geçmesine rağmen bir ilerleme kaydedemiyen Süleumanpaia Belediyesi dün  Tekirdağ Pazarcılar Odası Yönetim Kurulu üyeleriyle yarım saatlik bir toplantı gerçekleştirdi ve toplantıda devam eden pazar yeri çalışmaları hakkında bilgi verdi. Toplantıdan çıkan sonuç ise Başkan Eşkinat'ın ifadeleriyle noktalandı bir değil iki semt pazarının hayata geçirilmesi için çalışma yürütüyoruz.

Pazarcı esnafının bu açıklamaya cevabı ise; mevcut pazar yerine yapılacak plan  2 katlı kapalı ve yürüyen merdivenli pazar yerine bir yıl geçmesine rağmen ilerleme kaydedilmedi daha ne kadar bekleyeceğiz hatta alt yapı çalışması nedeniyle şuan tezgahlarımızı bile açamıyoruz. Eşkinat laf ebeliği yapıp bizi üç yıldır oyalıyor kapalı pazar yapmak bu kadar zormu tüm ilçeler projelerini bitirdi hatta tamamladı Süleymanpaşa halkının suçu nedir biran önce inşaat başlasın bizi bu çileden kurtarsın.denildi

Süleymanpaşa Ekrem Eşkinat pazar yeri
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı