Eşkinat'ın Cübbelerinin Belgesi...

Borç yükü altındaki belediyeye kendisine özel diktirilen 2 adet cübbe için servet ödettiren Ekrem Eşkinat'a karşı kamuoyu tepkisi ...

Eşkinat'ın Cübbelerinin Belgesi...

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat için özel diktirilen ve kendisinin yine özel nikah törenlerinde giyeceği cübbelerin fiyatlarını içeren haberimiz kamuoyunun yoğun ilgisini çekerken, Eşkinat'ın iki adet özel cübbe için belediye bütçesine ödettirdiği tutar tepkiyle karşılanmıştı.

Önemli rakamlarda borçlanan ve S.O.S veren, Süleymanpaşa Belediyesi bütçesine rağmen, meclisinden borçlanma yetkisi isteyen Eşkinat'ın iki adet özel cübbe için küçük bir servet değerindeki ödemeyi yaptırması vatandaşların olumsuz yöndeki eleştirilerine neden oluyor.

tekirdagnethaber.com'un bu konudaki haberinin üzerine başta CHP'nin yönetim organlarından ve yetkililerinden konu hakkında açıklama yapması için tavsiyeler alan Ekrem Eşkinat'ın sessizliğini bozmaması üzerine kendisi için özel diktirilen cübellerinin ödeme belgesini  kamuoyunu bilgilendirmek adına  tekirdagnethaber.com olarak gereğini biz üstleniyoruz.

Diğer taraftan, Eşkinat'ın eğitiminin Fransız kültürüne dayandığını bilen bazı vatandaşlar ise Ekrem Eşkinat'ın bu tutumunu manidar espiriye dönüştürerek borç içinde yüzen belediyeye ödettirdiği cübelerin bedeli için kendisini; Dönemin Fransa Kraliçesi Marie Antoinette'nin fakir Fransız halkı için ''Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler.'' sözü ile bağdaştırarak normal karşıladıklarını belirtiyorlar.

Ekrem Eşkinat'ın, gırtlağına kadar borçlu belediyeye, küçük bir servet ödeterek kendisi için özel diktirdiği iki adet cübbenin gelgesi.

 

ekrem eşkinat süleymanpaşa süleymanpaşa belediyesi
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI