Eşkinat'ın ittifak aldatmacası...

Ekrem Eşkinat'ın yitirdiği İYİ Parti desteğinin ardından millet ittifakı logosunun ardında CHP-HDP ittifakını üzeri kapalı olarak topluma yansıtmaya çalıştığı yönündeki vatandaş görüşü tepkiye dönüşüyor.

Eşkinat'ın ittifak aldatmacası...

Ekrem Eşkinat'ın seçim broşürlerinde ve seçim bürosu açılışlarında kullandığı ibareler seçmenlerin algılarını farklı yönlendirmeyi amaçlıyor türünde gelişen tepkiler her geçen gün artıyor.

Eşkinat'ı broşürlerinde İYİ Parti logosunun yer almasına tepki gösteren Süleymanpaşa seçmeni İYİ Parti'nin Süleymanpaşa'da Eşkinat'ı desteklememesine rağmen, Eşkinat'ın paylaşımlarında İYİ Parti logosunun yer almasına İYi Parti Süleymanpaşa yönetiminden nasıl bir tepki geleceğini merak ediyorlar.

tekirdagnethaber.com'un bu konuda görüşlerine baş vurduğu bazı Süleymanpaşa seçmeni ise Eşkinat'ın tanıtım ve broşürlerinde yer verdiği  millet ittifakı ibarelerisini farklı biçimde değerlendirdiler.

İYİ Parti'nin desteğini yitiren Eşkinat'ın, CHP ile HDP arasındaki gizli ittifaka yönelik topluma mesaj verdiği kanısında görüşlerini bildiren çok sayıdaki seçmen bunun bir aldatmacaya yönelik algı operasyonu olarak değerlendirdiklerini belirttiler.

eşkinat iyi parti hdp süleymanpaşa
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor