Eşkinat'tan, Kadir Albayrak'a yönelik hakaret içeren inanılmaz tabir...

Eşkinat'ın odasındaki iki gazeteciye kendisini arayan numaranın Albayrak'a ait olduğunu göstererek ''ARIYOR P...VENK'' diye sarf ettiği hakaret içeren sözleri...

Eşkinat'tan, Kadir Albayrak'a  yönelik hakaret içeren inanılmaz tabir...

Süleymanpaşa belediye başkanı Ekrem Eşkinat'ın, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'la pazarcılar odası ve pazarcı esnafı yüzünden aralarının gergin olduğu dönemde Albayrak'ın tavrını pazarcı esnafından yana koyması üzerine, makam odasında iki gazeteci ile görüştüğü esnada çalan telofonununda kendisini arayan numarayı göstererek; ''Arıyor P...venk'' diyerek Albayrak'ı kastetmesi üzerine odada bulunan gazetecilerin şaşkınlıklarını gizleyemedikleri ortaya çıktı.

Odada bulunan gazeteciler, her konuda arkasında duran, tüm eksiklerini gideren ve siyaseten de olsa Eşkinat'ı desteklemiş kendisininde ağabey dediği Kadir Albayrak'a yönelik bu tür tabiri kullanan Ekrem Eşkinat'ı yadırgayarak yanından ayrılıyorlar.

Bu olayı üstü kapalı olarak bir programda  dile getiren ve o esnada Eşkinat'ın odasındaki diğer ikinci gazetecinin doğrulaması ve aktarımı ile haberleştirerek kamuoyuna tekirdagnethaber.com farkıyla sunuyoruz.

ekrem eşkinat kadir albayrak
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor