Faik Öztrak'sız Olamayacağını ve Olmadığını Fark Ettiler. Öztrak Yeniden A Takımında...

Kılıçdaroğlu başta olmak üzere CHP örgütü, Faik Öztrak'ın eksikliği ile ortaya çıkan olumsuzlukların bir dönemin ardından Faik Öztrak sayesinde giderileceğini fark etmiş...

Faik Öztrak'sız Olamayacağını ve Olmadığını Fark Ettiler. Öztrak Yeniden A Takımında...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni A Takımı belli oldu. Tuncay Özkan, Gamze İlgezdi, Muharrem Erkek, Faik Öztrak, Akif Hamzaçebi, Ünal Çeviköz, Fethi Açıkel,Gülizar Biçer Karaca, Onursal Adıgüzel MYK'ya yeni giren isimler oldular. Parti Örgütünden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Bülent Tezcan, Genel Sekreterliğe ise Hamzaçebi getirildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Olağan Kurultay sonrasında birlikte görev yapacağı Merkez Yönetim Kurulu (MYK)  üyelerini belirledi.  CHP Basın Biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu, 13 olan MYK üyesi sayısını 18'e çıkardı.

Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak yeni MYK da yer alırken, Öztrak'ın yer almadığı geçen yönetimin ne derece bocaladığı ve Öztrak'ın ne denli önemli bir isim olduğu  bir kez daha anlaşılırken, bu dönemde Öztrak'ın kariyerinin ve deneyimlerinin CHP genel merkez yönetimine katacağı değerin bu kez gözden kaçırılmamış olduğu anlaşılıyor.

Sosyal politikalardan sorumlu genel başkan yardımcısı olarak CHP genel merkezinde görev yapacak olan Faik Öztrak'ın CHP nin en belirgin eksikliği olan sosyal politikalar açığını kısa sürede gidermesi ve gerekli girişimleri ile bu açığı CHP adına avantajlı konuma getirmesi bekleniyor.

 

faik öztrak chp myk kılıçdaroğlu
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı