Fehmi Altayoğlu'ndan, Candan Yüceer'e Çok Sert Cevap

Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer'in, bir partilinin kendisini ve ailesini hedef alan küfürler sarf ettiği yönündeki iddialarını kongre salonuna taşıması partililer arasında ve salonda soğuk rüzgarların esmesine neden oldu.

Fehmi Altayoğlu'ndan, Candan Yüceer'e Çok Sert Cevap

Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer'in, bir partilinin kendisini ve ailesini hedef alan küfürler sarf ettiği yönündeki iddialarını kongre salonuna taşıması partililer arasında ve salonda soğuk rüzgarların esmesine neden oldu. İçerik : Source StylesFormatFontSize

Geçtiğimiz Pazar günü CHP Çerkezköy İlçe Kongresinde Büyükşehir Belediye Başkanı, Tekirdağ İl Başkanı, diğer ilçelerin belediye başkanları ve yöneticileri ile kongreye nezaketen gelen diğer partilerin temsilcileri ile basının karşısında meydana gelen olayın boyutları her geçen gün farklı hal alıyor.

Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, pazar günü Çerkezköy İlçe Kongresinde yaşananlar hakkında Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer'e yönelik eleştirilerini ve sitemini tekirdagnethaber.com'da oldukça çarpıcı biçimde dile getirdi.

Diğer taraftan, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ve eşi, pazar günü Çerkezköy İlçe Kongresinde ortaya koydukları tavırları ile CHP çevrelerinde ve kamuoyunda gündemin birinci sırasına oturdular.

Hayrabolu ilçe yönetiminde yer alan bir kişinin kendisi ve ailesi hakkında 2 ay önce küfürlü sözler sarf ettiğini kongre öncesinde gündeme getiren Yüceer'e eşi destek verirken, Yüceer kongrede yaptığı konuşmasında bu olayı kınadığını ve kendisine, ailesine uzanan dili kökünden koparacağını söylemişti.

Candan Yüceer tarafından Savcılığa da taşınan bu olayın üzerinden geçen yaklaşık 2 aya rağmen Yüceer'iin böylesine önemli bir konuyu Çerkezköy İlçe kongresinde gündeme getirmiş olması merak edilip, tartışılırken kongrede bu olay hakkında konuşan,Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ile girdiği karşılıklı polemik ise yine partililerce Yüceer'in yadırganan tavırları arasındaydı.

Yüceer'in kürsüde konu hakkında açıklama yapan Altayoğlu'na yönelttiği sözleri CHP tabanında ve üyler arasında hoş karşılanmadı.

Kongre başlamadan önce böyle bir tatsızlığa neden olan ve ortamı geren havayı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'ın kesin ve net biçimde yaptığı etkileyici konuşması dağıttırken Vahap Akayı'ın bazı partililer arasında izleyici sıralarında meydana gelen sözlü tartışmalara yönelik ;'' Şahsi meselesi olanlar salonun dışına çıksınlar, aralarındaki meseleyi dışarda halletsinler. Çıkın dışarı. Buraya neden geldiğinizi şaşırmayın '' sözleri kongre salonunun normale dönmesini sağladı.

tekirdagnethaber.com konu hakkında görüşlerine baş vurduğu Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ise konu hakkında CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer'i kınadığını, kongredeki tavırlarından dolayı kendisini eleştirdiğini, bu tavırların CHP li bir Milletvekili'ne yakışmayacağını söyleyerek; ''Olumsuz tüm sözlerini kendisine iade ediyorum. dedi.''

 

 

candan yüceer vahap akay fehmi altayoğlu chp chp çerkezköy chp çerkezköy ilçe başkanlığı
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı