FETÖ ile Bağlantılı Kasım Özadalı'nınl Varlıklarına El Konuldu

Tekirdağ’da 15 Temmuz hain darbe teşebbüsü öncesinde yurt dışına kaçan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantılı olduğu belirlenen kişilerin mal varlıklarına el konuldu..

FETÖ ile Bağlantılı Kasım Özadalı'nınl Varlıklarına El Konuldu

Tekirdağ’da 15 Temmuz hain darbe teşebbüsü öncesinde yurt dışına kaçan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantılı olduğu belirlenen kişilerin mal varlıklarına el konuldu.
Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü, FETÖ’nün Tekirdağ il yapılanmasının deşifre edilmesine yönelik yaptığı çalışmalar sonucunda, şüpheli, bilgi sahibi ve gizli tanıkların ifadeleriyle 15 Temmuz darbe teşebbüsü öncesinde yurt dışına kaçan K.Ö.’nün örgütün sözde ’il sorumlusu’ olduğunu belirledi. Yapılan incelemede, K.Ö.’nün 15 Temmuz darbe teşebbüsü öncesinde İstanbul Atatürk Hava limanından yurt dışına çıktığı ve bir daha geri dönmediğini tespit edildi. Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ve Tekirdağ Emniyet Müdürlüğünce yürütülen soruşturmada, iş adamı K.Ö., S.Ö. ve B.Ö.’nün FETÖ/PYD silahlı terör örgütünü finanse ettiğini tespit edildi. Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı, konuya ilişkin yapılan çalışmaların ardından K.Ö. ve K.G.’nin mal varlıklarına el koydu.

Soruşturma kapsamında polis ekipleri, haklarında yakalama kararı çıkarılan 9 şüpheliden 6’ısını gözaltına alırken, aralarında iş adamı K.Ö.’nünde bulunduğu 3 kişinin yakalama çalışmaları da devam ediyor.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı