Gaziler Derneği Çorlu Şube Başkanı Kayacı:″Vatan söz konusu olunca her şey durur″

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çorlu Şube Başkanı Recep Kayacı, "Vatan söz konusu olunca her şey durur. Bizler de devletimizin emrinde, devletimizin bekası için bu mücadeleyi verdik" dedi..

Gaziler Derneği Çorlu Şube Başkanı Kayacı:″Vatan söz konusu olunca her şey durur″

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çorlu Şube Başkanı Recep Kayacı, "Vatan söz konusu olunca her şey durur. Bizler de devletimizin emrinde, devletimizin bekası için bu mücadeleyi verdik" dedi.
Saadet Partisi (SP) Çorlu İlçe Teşkilatı Başkanı Aytuğ Aslan, parti yöneticileriyle birlikte Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çorlu Şubesini ziyaret ederek Dernek Başkanı Recep Kayacı ve dernek üyesi gazilerle görüştü.
Ziyarette konuşan SP Çorlu İlçe Başkanı Aytuğ Aslan, "Şehidi şehit yapan mananın canlı şahitleri olarak, vefa borcumuz olan gazilerimizi ziyaret etmek istedik. Bu cennet vatanımızın, bayrağımızın, mukaddesatımızın özgürlü için can verdiniz kan verdiniz, sizlere minnettarız. Sadece belirli günlerde değil, her zaman bize ışık tutuyorsunuz" dedi.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çorlu Şubesi Başkanı Recep Kayacı ise, "Ziyaretinizden memnun olduk. Vatan söz konusu olunca her şey durur. Bizler de devletimizin emrinde, devletimizin bekası için bu mücadeleyi verdik. Ham dolsun bir sıkıntımız yok. Devletimiz gerekli özeni gösteriyor. Bizi unutmadığınız ve ziyarete geldiğiniz için teşekkür ederiz" diye konuştu.
Ziyaret günün anısına fotoğraf çektirilmesi ile sona erdi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı