Hainler Her Yerde Her Zaman İş Başındalar

İşte hain ve maksatlı haberlerini her geçen gün arttıran güçler son olarak hedeflerine Türkmen Dağı 2. Sahil Tümeninde savaşan Türk Mücahit Emrah Çelik'i koymaktan geri kalmayarak kara propagandalarına bir yenisini eklemeyi amaçladılar.

Hainler Her Yerde Her Zaman İş Başındalar

Türkmendağı ve bayırbucak bölgesinde Rus destekli Esed güçlerine karşı Türkmen Sahil  Tümeninde savaşan Türk Mücahitler hakkında devam eden karalama ve iftira kampanyası devam ediyor.

Türk Mücahitler, Türkmen kardeşlerimizle omuz omuza aynı cephede Rus ve acımasız rejim güçlerine karşı kıyasıya bir savaşın içinde gururla yer alırlarken onların bu gayyretleri belli bir takım güç odaklarınca istismar edilmeye çalışılıyor. Bu hain ve amaçlı guruplar orada 2. Çanakkale ruhu ile namus, onur vatan, bayrak mücadelesi verirlerken onların bu şevklerini kıırabileceklerini zanneden hainler iş başındalar.

Türkmendağı Son Kaledir; diyerek orada cihad eden Türk Mücahitler bu hain haberler karşısında amaçlarından yılmak, amaçlarından sapmak yerine daha da fazla gayret kazanarak ülkülerine çok daha inançlarını tazeleyerek devam ediyorlar.

Kamuoyu bu hain ve maksatlı haberlere gülüp geçerken, Türkmendağı sahil Tümeninde yer alan Mücahitler olumsuz hava şartlarına rağmen Rus destekli rejim güçlerine karşı sınırlı lojistik destek ve olumsuz tüm şartlara karşın ellerinde bulundurdukları mevzileri vcanla başla korumayı sürdürüyorlar.

İşte hain ve maksatlı haberlerini her geçen gün arttıran güçler son olarak hedeflerine Türkmendağı 2. Sahil Tümeninde savaşan Türk Mücahit Emrah Çelik'i koymaktan geri kalmayarak kara propagandalarına bir yenisini eklemeyi amaçladılar. Emrah Çelik, 2. Sahil Tümeni'nde savaşan ve Türk Mücahit. Emrah çelik üzerinden kirli amaçlarına erişmeyi hedefleyenler onun adına asılsız iddialerla günden oluşturmaya çalışıyorlar.  oyasa ki Emrah Çelik ve silah arkadaşları Türkmendağı'nda verdikleri savaş sayesinde Ülkelerine, bayraklarına ve imanlarına olan borçlarını yerine getirmenin onuru ile şanlanmaya devam ediyorlar.

İşte o hain ve maksatlı sosyal medya haberinden sadece bir tanesi.

Bu da gerçeğin fotoğrafı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’