Hırsızlar evi talan etti

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bir eve giren hırsızlar evden, iki buzdolabı, çamaşır makinesi, LCD televizyon, çelik para kasası ve kasa içerisinde yer alan nakit para ile ziynet eşyasını çaldı..

Hırsızlar evi talan etti

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bir eve giren hırsızlar evden, iki buzdolabı, çamaşır makinesi, LCD televizyon, çelik para kasası ve kasa içerisinde yer alan nakit para ile ziynet eşyasını çaldı.
Olay Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’ya bağlı Aydoğdu Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir evde hırsızlık ihbarı alan polis ekipleri konuyla ilgili arama ve takip çalışması başlattı. Yapılan arama ve inceleme çalışmalarının ardından hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri tespit edilen Z.İ, O.İ, E.E. ve Y.E. isimli şahıslar yakalandı. Hırsızlık olayının yaşandığı evden, iki buzdolabı, çamaşır makinesi, LCD televizyon, çelik para kasası ve kasa içerisinde yer alan nakit para ile ziynet eşyanın çalındığı tespit edildi. Şahıslardan birisi eşyaları çalıp sattıklarını kabul ederken, şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FSRU projesi toplantısında gergin anlar
FSRU projesi toplantısında gergin anlar
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şemtop'un erken seçim açıklaması
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şemtop'un erken seçim açıklaması