İl BAŞKANI ÖKTEN ‘‘Bayraklama Çalışmamızı Sabote Edildi’’

Hafta sonu Tekirdağ Malkara ilçesinde gerçekleştirilen CHP kongresi öncesi caddeler CHP-HDP bayrakları ile birlikte yan yana süslenmesi sosyal medya ve vatandaşlar arasında büyük tepkilere neden oldu.

İl BAŞKANI ÖKTEN ‘‘Bayraklama Çalışmamızı Sabote Edildi’’

Hafta sonu Tekirdağ Malkara ilçesinde gerçekleştirilen CHP kongresi öncesi caddeler CHP-HDP bayrakları ile birlikte yan yana süslenmesi sosyal medya ve vatandaşlar arasında büyük tepkilere neden oldu.

Chp Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten konuyla ilgili basına gönderdiği ''Bu Çamur Bize Yakışmaz'' başlıklı açıklamada;

''Malkara ilçemizde, bayrak lama çalışmamız sonrasında parti bayraklarımızın arasına nasıl monte edildiği anlaşılamayan HDP bayrağı ile bunu sosyal medyada paylaşanların çirkin oyunu tüm halkımız tarafından nefretle karşılanmıştır.

Görülmektedir ki bu sabote eylemi ile Partimiz, PKK, FETÖ gibi terör örgütleri ile aynı kefeye konmak istenmektedir. Bu çamuru bize yapıştırmak isteyen, sınır kapılarında çadır mahkemeleri kurarak PKK’lı teröristleri affeden, Şivan Perwer, Barzani ile kol kola halay çeken, sözde çözüm süreci maskesi altında Türk milliyetçiliğine darbe indiren bir partinin il başkanı tüm bu ihanetleri, şerefli tarihi bir geçmişi bulunan partimize yamamak çabası içindedir.

            CHP, Cumhuriyeti kuran bir parti olarak kurulduğu günden beri ülkemizin bütünlüğünü, üniter yapımızı savunmuş ve savunmaya devam etmektedir. Üniter yapımıza ve ulusumuzun bütünlüğüne zarar verecek her türlü harekete ve düşünceye karşı çıkmaktadır.

             Bayrak lama çalışmamızı sabote ederek partimizi, HDP ile yan yana göstermek çabası siyasi ahlaktan uzak bir saldırıdır.

            CHP, hiçbir zaman terör örgütlerinin yanında olmamıştır olmayacaktır. Bu tür iftira ve karalamaları kabul etmiyoruz. Bu açıklamayı yapan AKP İl Başkanı Cüneyt Yüksel’i ve bu çirkin tezgâhı hazırlayanları şiddetle kınıyoruz''. ifadelerinde bulundu

İl Başkanı Recep Ökten Chp Tekirdağ PKK FETÖ CHP-HDP bayrak
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı