İl Başkanı Yüksel; Yaptıkları Yolların Hiç Biri Yazı Göremeyecek

Ak Parti Tekirdağ il Başkanı Cüneyt Yüksel önceki gün katıldığı Armonif FM de canlı yayınlanan parametre programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İl Başkanı Yüksel; Yaptıkları Yolların Hiç Biri Yazı Göremeyecek

Ak Parti Tekirdağ il Başkanı Cüneyt Yüksel önceki gün katıldığı Armoni FM de canlı yayınlanan parametre programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İl Başkanı Yüksel; ''Yaptıkları yolların hiç biri yazı göremeyecek. Hepsi çökecek çökmeye de başladı. Yapılan yolların alt yapısı doğru değil çünkü alt zeminde taşı sıkıştırmak için kullanılacak taş tozu yok. Taş tozu yerine toprak dolduruyorlar. Belediye hiç mi bunu kontrol etmez. Heykel peşinde koşan Ekrem Eşkinat halkın sokağa atılan parasının başındaki isim bu işleri kontrol etmesi gerek. Bu işlerin altında hangi menfaat odakları varda taş tozu yerine toprak seriliyor. Yağan yağmurla birlikte bu taşların altı boşalmayacakmı.Ekrem Eşkinat bana dava aç beni mahkemeye ver. sen bu insanların 10 Trilyonunu yaptığın çöp ihalesiyle sokağa attın bu milletin parasını çöpe attın. 16 ay boyunca doğrudan teminle çöp ihalesini verdin bunun hesabını vermelisin. Hangi ortamda hangi gazeteciyle olursa olsun ben bu konuda onunla birebir konuşmaya hazırım. Bu konuyla ilgili iftira atıyor isem bana dava açmasını defalarca söyledim fakat Eşkinat bu konuda yüzsüzlüğü arsızlığı hat safhada eline almış''.dedi

İl Başkanı Yüksel yerel seçimlerde en büyük projelerinin  Tekirdağ'ı işbilmez beceriksiz belediye başkanlarından kurtarmak olacağını ifade etti.

Canlı Yayınlanan programın tamamını seyretmek için TIKLA

 

 

Cüneyt Yüksel Eşkinat
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI