İmamoğlu'nun tanıtımında Erdoğan damgası CHP' yi karıştırdı.

İmamoğlu'nun tanıtım toplantısında Recep Tayyip Erdoğan'ın miting görüntülerine yer verilmesi CHP içinde infiale neden oldu.

İmamoğlu'nun tanıtımında Erdoğan damgası CHP' yi karıştırdı.

CHP İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun tanıtım toplantısında arkasaında yer alan dev ekrandaki görüntüye verilen başka bir mitinge ait görüntü günün konusu oldu.

İmamoğlu, kürsüde konuştuğu sırada arkasında yer alan dev ekrandaki görüntü Türk Bayraklı kalabalığın yer aldığı başka bir mitingi orada olanlara gösteriyordu.

Dev ekranda yer alan görüntüdeki ayrıntı dikkatlerden kaçmazken, ekranın en önünde, elinde Türk bayrağı sallayan kadının başında Recep Tayyip Erdoğan yazılı bant vardı.

CHP'nin İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı tanıtımında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanının Yenikapı mitingindeki görüntülerini kullanması çeşitli kesimlerce alay konusu edilirken, CHP kanadında  ise organizsyonla ilgili sorumluları kötü duruma düşürmeye yettiği edinilen bilgiler arasında.

Basit bir aday tanıtımı organizasyonundaki bu gafı, bu ciddiyetsizliği sineye çekemediklerini belirten çok sayıdaki CHP'li bu tür vurdum duymazlıkların halkın gözünden kaçmadığını ve halkın CHP'ye olan güvenini daha da sarstığını belirtiler.

 

 

ekrem imamoğlu recep tayyip erdoğan chp
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor