İrfan Mandalı'dan Şok ve Aşağılayıcı Sözler!

Kapaklı'nın CHP'li Belediye Başkanı İrfan Mandalı'nın çalışmalarını kayıt altına alan kameranın açık olduğunun farkına varmayarak sarf ettiği sözleri, Kapaklı'da gündemin en çok tartışılan ve tepkilere neden olan konusu halini aldı.

İrfan Mandalı'dan Şok ve Aşağılayıcı Sözler!

Kapaklı'nın CHP'li belediye başkanı İrfan Mandalı'nın yanında CHP'li  belediye meclis üyesi  olduğu halde, Kapaklı'nın Karaağaç mahallesinde yapılan çalışmaları incelerken, Mandalı'nın çalışmalarını kayıt altına alan kameranın  kayıtta olduğunu farketmeyerek sarf ettiği sözleri, Kapaklı siyaset gündemine bomba gibi düştü.

İrfan Mandalı'nın sarf ettiği sözlere karşı yoğun tepkiler artarken,  kendilerini hakaret ve aşağlama içeren sözlerin muhatabı olarak gören vatandaşlar İrfan Mandalı gibi deneyimli bir siyasetçiye bunu yakıştıramadıklarını belirttiler.

Başkan Mandalı'nın beraberindeki meclis üyesini; ''Korkma kamera kapalı'' biçiminde uyararak  sarf ettiği sözleri karşısında Kapaklı kamuoyu diğer siyasi parti temsilcilerinin nasıl bir tavır sergileyeceklerini merakla bekliyor.

İŞTE O ŞOK VİDEO

irfan mandalı kapaklı kapaklı belediye başkanı
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI