İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden 1993 yılında mezun oldu.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

İSMAİL KÜÇÜKKAYA BİYOGRAFİSİ
İsmail Küçükkaya, 1972 yılında Kütahya, Simav’da doğmuştur. Bir kız kardeşi vardır. İlk ve orta öğrenimini Kütahya’da tamamladı. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden 1993 yılında mezun oldu. 

 1991 yılında Hürriyet Gazetesi'nde muhabirlik yaparak gazetecilik mesleğine başladı. Daha sonra Sabah ve Star gazetelerinde de çalıştı.
2000 yılında Akşam Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapmaya başladı. 2003 yılından itibaren de bu görevinin yanında SKYTÜRK Tv de Ankara Temsilciliği görevlerini icra etmeye başladı.

2005 ve 2008 yılları arasında ise Akşam Gazetesi’nin Ankara Temsilcisi olarak görev yaptı. 2008 yılı kasım ayında Akşam Gazetesi’nin Genel Yayı 2013 tarihine kadar bu görevde kaldı. Gezi Parkı olaylarındaki tavrı yüzünden işten alındı.

Eylül 2013 tarihinden itibaren de daha önce Fatih Portakal'ın sunduğu FOX Televizyonu'nda Çalar Saat adlı programı sunmaya başladı.

Çok eski bir tarihte evlenip 2002 yılında boşandı, çocuğu yoktur. İstanbul’da annesi ile birlikte yaşamaktadır.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA Kitapları :
2008 - Cumhuriyetimize Dair 
2012 - Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı (1923-2023) (İlber Ortaylı, İsmail Küçükkaya)

İSMAİL KÜÇÜKKAYA İÇİN YAPILAN ARAMALAR
İsmail Küçükkaya, İsmail Küçükkaya biyografi, İsmail Küçükkaya hayatı, İsmail Küçükkaya özgeçmişi, İsmail Küçükkaya hakkında, İsmail Küçükkaya doğum yeri, İsmail Küçükkaya fotoğraf, İsmail Küçükkaya video, İsmail Küçükkaya resim, İsmail Küçükkaya kimdir?, İsmail Küçükkaya kaç yaşında?, İsmail Küçükkaya nereli, İsmail Küçükkaya memleketi

 

İSMAİL KÜÇÜKKAYA İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor