İYİ Parti, Şarköy'de Yeni Adayını Belirlemiş Gibi...

İYİ Parti'li önemli bazı isimler, CHP'nin İYİ Parti adayları üzerindeki hassasiyetini ve itirazlarını, millet ittifakına vereceği zararlar yönünden kendilerininde farklı bir hassasiyetle değerlendirmekte olduklarını belirttiler.

İYİ Parti, Şarköy'de Yeni Adayını Belirlemiş Gibi...

Şarköy'de İYİ Parti adayı Hüseyin Akkoç'un aday olmadan önce CHP'den istifasını vermemesi nedeniyle ilçe seçim kuruluna yapılan itiraz sonucu Akkoç'un adaylığının seçim kurulu kararıyla düşürülmesinin ardından Şarköy'de İYİ Parti'nin yeni adayı kim olacağı sorusu gündeme oturdu.

İlçe seçim kurulunun İYİ Parti adayı Hüseyin Akkoç'la ilgili  belirtilen karar maddesinde, İYİ Parti'nin Akkoç'tan boşalan adaylığa 3 Mart 2019 saat 17'ye kadar yeni bir isim bildireceği maddesi yer almakta.

İlçe seçim kurulunun bu kararına göre, İYİ Parti Şarköy'de yeni aday arayışına geçerken, belediye meclis listesinde kontenjan 1. sıra adayı olarak yer alan Uğur Karayer'in meclis kontenjan adaylığından çekilerek, belediye başkan adaylığı için seçim kuruluna bildirlmesi beklendiği yönünde gelen haberler var.

İYİ Parti kanadından gelen diğer bilgilere göre ise, CHP'nin ilçelerde İYİ Partili başkan adayları ve meclis üyeleriyle ilgili hassas çalışma yürütmelerini tırnak içinde kaydıyla altı çizilerek, ittifaka yönelik hoş olmayan tavırlar olarak değerlendirildiği belirtiliyor.

iyi parti şarköy chp millet ittifakı
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor