Kapaklı Kültür ve Sanat Şöleninde Buluşacak

Kapaklı Belediyesi, ‘Kültür ve Sanat Etkinlikleri’ kapsamında farklı yörelerden ilçemize gelmiş olan ...

Kapaklı Kültür  ve Sanat Şöleninde Buluşacak

Kapaklı Belediyesi, ‘Kültür ve Sanat Etkinlikleri’ kapsamında farklı yörelerden ilçemize gelmiş olan vatandaşlarımıza yönelik düzenleyeceği ‘Kültür ve Sanat Şöleni’ ile bir araya getiriyor.

24 Mayıs Cuma Günü Saat 22.30’da Kapaklı Eski Belediye Meydanın’da gerçekleşecek olan, farklı kültürlere ait türkülerin ve halk oyunlarının sergileneceği Kültür Şöleni gösterilerinin programında Tekirdağ Türküsü Korosu  , Tekirdağ Yöresi Halk Oyunları Gösterisi ,Trabzon Türküsü Korosu ,Trabzon Yöresi Halk Oyunları Gösterisi, Trakya Türküleri Korosu ,Kırklareli Yöresi Halk Oyunları Gösterisi , Güneydoğu Türküsü Korosu , Adıyaman Yöresi Halk Oyunları Gösterisi , Artvin Türküleri Korosu ve Artvin Yöresi Halk Oyunları Gösterisi sahne alacak.

"HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDAYIZ"

Düzenlenecek olan Kültür ve Sanat şöleni ile ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, "Belediye Meydanımızda faaliyete geçirdiğimiz Ramazan Sokağımızda her akşam farklı bir etkinlikle Ramazanın bereketini ve huzurunu  halkımızla birlikte yaşıyor ve paylaşıyoruz. 24 Mayıs Cuma Günü Saat 22.30'da düzenleyecek olduğumuz kültür ve sanat şölenimizle toplumun her kesimine hitap ediyor ve  faaliyetlerimizi düzenlerken buna özen gösteriyoruz. Biz toplumu ayrıştıran değil birleştiren, bütünleştiren ve sosyalleştiren aktiviteler düzenlemeye kentimizde devam edeceğiz.” dedi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor