Karadeniz Mahallesi Sağlık Hizmet Binaları Törenle Açıldı

Karadeniz mahallesinde ülke genelindeki sayılı örneklerden bir kaçı içinde yer alan iki yeni sağlık hizmet binası geniş katılımla açılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Karadeniz Mahallesi Sağlık Hizmet Binaları Törenle Açıldı

Karadeniz Mahallesi NKÜ 1 nolu Eğitim, Aile Sağlık Merkezi ve S.paşa 7 nolu 112 istasyon hizmet binaları siyaset ve bürokrasiden önemli isimlerin geniş katılımlarıyla hizmete açıldı.

Hizmet binalarının açılış töreninde söz alan Karadeniz Mahallesi Muhtarı Hasan İncehasan, siyasetçilerin verdikleri sözlerin arkasında durmaları noktasında kendisinin önenli tespitini törene katılanlarla paylaşırken, hizmet binalarının bu güne erişmelerinin AK Parti Tekirdağ İl başkanı Cüneyt Yüksel'in kararlılığı ve verdiği sözün arkasında duruş iradesini dile getirirken tüm siyasilere önemli mesaj verdi.

Hizmet binalarının açılışında Tekirdağ Milletvekili adayı, T.B.M.M Anayasa Komisyonu Başkanı ve hali hazırda İstanbul Milletvekili Prof.Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan kurdeleyi birlikte kestiler.

 

karadeniz mahallesi mustafa şentop cüneyt yüksel mustafa yel NKÜ
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÜKSEL SÜLEYMANPAŞA DİYEREK ÇIKTIK YOLA…
YÜKSEL SÜLEYMANPAŞA DİYEREK ÇIKTIK YOLA…
CHP'DEN İSTİFA ETTİ.  AK PARTİYE GEÇTİ
CHP'DEN İSTİFA ETTİ. AK PARTİYE GEÇTİ